Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Costa Blanca | Benidorm

Apartamentos Complejo Vacanza

   Hodnocení

   45 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel pochází z roku 2000. 40 apartmánů nabízí příjemné ubytování. Nacházejí se v 25patrové hlavní budově nebo v jedné ze 4 vedlejších budov. Vedlejší budovy jsou maximálně 6patrové. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Pro zpříjemnění svého pobytu si mohou hosté vybrat z velké nabídky služeb a zařízení, k dispozici mají i hezkou zahradu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. V pokojích je rozkládací pohovka. Za příplatek je zde sejf. Hosté, kteří se chtějí stravovat sami, zde najdou kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V objektu lze trávit volný čas různě. Je zde paddle tenis a solárium a za poplatek tenis a fitness studio.

   Platba

   Jsou přijímány běžné platební karty -Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248