800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TURMALINA

Apartmánový komplex je situován v první linii u moře, u pláže Levante, vedle pěší přímořské promenády. Vzdálenost od hory Peňon de Ifach a rybářského přístavu asi 1 km, městské centrum Calpe leží asi 2,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový komplex je situován v první linii u moře, u pláže Levante, vedle pěší přímořské promenády. Vzdálenost od hory Peňon de Ifach a rybářského přístavu asi 1 km, městské centrum Calpe leží asi 2,5 km.

Ubytování

u budovy apartmánů je odpočinková zóna s palmami a dvěma bazény pro dospělé a jedním pro malé děti. Ve spodní části budovy je obchodní galerie s barem a restaurací. Základní obchody jsou v okolí.
Apartmány AP1/4 až pro 4 osoby (rodina s 2 dětmi do 10 let nebo 3 dospělí) se dvěma ložnicemi s příslušenstvím, kuchyňským koutem s elektrickým sporákem.
Apartmány AP2/6 až pro 6 osob (4 dospělí a 2 děti do 10 let nebo 5 dospělí) se dvěma ložnicemi s příslušenstvím, kuchyň­ským koutem s elektrickým sporákem, obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem a balkonem. Rozkládací lůžko je vhodné pro 2 menší děti nebo jednoho dospělého. Výměna ložního prádla a ručníků 1x týdně. Ze všech apartmánů je boční výhled na moře. Ceny na apartmány AP2/6 na vyžádání v CK.

Strava

vlastní.

×