Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Costa Brava | Calella

Checkin Garbi


   Hodnocení

   2.5

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel je z roku 1971. Objekt nabízí hostům celkem 154 pokojů. Pokoje se nachází z části v hlavní a z části ve vedlejší budově. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde restaurace, bar, TV místnost, dětská herna, transfer-servis, budící služba a prádelna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Je tady také hezká zahrada. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Za příplatek je zde navíc sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je vana a vířivá vana. Je zde vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Objekt má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například golf, za poplatek pak kulečník. V nabídce je animační program, živá hudba, diskotéka a kasino.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat nocleh se snídaní, polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248

   Zobrazit mapu


   Váš hotel
   Hotel v blízkosti

   Počasí   567891007142128°C