800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HAROMAR

  • Vzdálenost od pláže je cca 50 m
  • Nedaleko centra letoviska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento pěkný zrekonstruovaný hotel má 124 pokojů, 7 pater a nachází se na krásné promenádě přímo u 3 km dlouhé pláže, na jejímž konci je divoké skalnaté pobřeží s malými plážemi. V okolí je mnoho obchůdků a restaurací, historické centrum je vzdáleno 200 m a táhne se od pláže až k úpatí hor. Kolem hotelu jezdí vláček, kterým se dá pohodlně dostat do Barcelony a okolních letovisek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek pro děti, koupelna s WC, klimatizace, balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře, satelitní TV (ovladač za vratný poplatek cca 20 euro), telefon, trezor (za poplatek). Hotel má několik bezbariérových pokojů.

Vybavení

Klimatizovaná hala s recepcí, restaurace, bar, odhlučněné disko, 2 výtahy, internet, společenská místnost (lze využít na zavazadla), menší bazén s omezeným počtem lehátek, kulečník, šipky.

1
1
1

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost plné penze, nápoje (kromě snídaní) nejsou v ceně.

Pláž

Nádherná pláž s hrubším pískem 50 m od hotelu, přístup přes místní komunikaci s podchodem, lehátka a slunečníky (za poplatek cca 4 euro/den), možno mít vlastní slunečník, vodní sporty (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Nákupní možnosti: 25 m

Počasí

Costa Brava

15°C Jasno

×