800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL EVENIA OLYMPIC SUITES

Nejnovější hotel tohoto resortu leží cca 1000 m od pláže, pulzující centrum je vzdáleno cca 10 min pěšky. Park s dětským hřištěm, bary a malými obchůdky se nachází v okolí.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Stručný popis

Cenově výhodný hotel.

Poloha

nejnovější hotel tohoto resortu leží cca 1000 m od pláže, pulzující centrum je vzdáleno cca 10 min pěšky. Park s dětským hřištěm, bary a malými obchůdky se nachází v okolí.

Vybavení

komfortní aparthotel disponuje více než 83 rodinnými pokoji a 79 apartmány. V moderním designu originálně a vkusně vytvořená přijímací hala se sedacími soupravami. Velký bar s terasou. Klimatizovaná restaurace. 4 výtahy. Velký konferenční a slavnostní sál. V hotelovém komplexu se nachází salónky, internetový koutek, video a místnost se sat. TV, malý butik. Velký komplex bazénů s dětským bazénem, 1 plaveckým bazénem a krytým bazénem. Krásná zahrada s terasou na opalování, lehátkovými křesly (podložky, cca 2 EUR/den), slunečníky a barem u bazénu.

Ubytování

suity (A2A): cca. 30m2. Komfortní a vkusně zařízené ve světlé barvě, s vanou (2 umyvadla), WC, fénem. Salon s rozkládací pohovkou pro 3 osoby, skleněnými posuvnými dveřmi oddělený dvoulůžkový pokoj. 2x telefon, 2x sat. TV, trezor k pronajmutí, klimatizace/topení (individuálně nastavitelné). Balkón. Apartmány (A2B): cca. 35 m2. Stejné vybavení jako suity, navíc kuchyňský kout (2-plotýnkový sporák, chladnička, mikrovlnka) a jídelní stůl.

Stravování

volitelně polopenze, plná penze nebo all inclusive. Všechny pokrmy formou bufetu, showcooking, dietní strava na vyžádání. Dětská sleva se vztahuje pouze na polopenzi, ne na příplatky za stravu.

Služby v ceně

ke všem hlavním jídlům: 1/4 l vody a 1/4 l domácího vína nebo piva nebo limonády (při rezervaci polopenze nebo plné penze).

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: biliár, tenis (2 antuková hřiště - umělé osvětlení, za poplatek), tenisové lekce.

Wellness

nové wellness centrum v Evenia Sport Club Olympic (za poplatek).

Zábava

několikrát týdně taneční večery, flamenco show, bohatý animační program (denně). Zvukově izolovaná diskotéka ve sklepě hotelu Olympic Park (vstup v ceně).

Info

Parkování: uzavřené a střežené, částečně zastřešené parkoviště (cca 12 EUR/noc, cca 65 EUR/týden, cca 110 EUR/2 týdny). Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 nocí.

Poznámka k rezervaci

maximální počet osob nesmí být překročen ani dětmi mladšími 2 let.

tip|PRO AKTIVNÍ

dobře vybavený Evenia Olympic Sport Club (za poplatek, lze rezervovat na místě) s místností na gymnastiku, 2 velkými posilovnami, saunou, vířivkou, squashem, krytým bazénem.

tip|PRO RODINY

dětský bazén. Malé dětské hřiště. Sportovní animace pro teenagery (13-16 let).

ALL inclusive

u polopenze: všechny nápoje (alkoholické i nealkoholické nápoje místních značek) na všech barech Evenia Olympic Resortu (kromě diskotéky) od 10-24 h. Zmrzlina pro děti, svačiny od 10-17 h (od 1.5.-30.9.). Denně 1 h vstup do Sport-Club Evenia Olympic (8-17 h, neděle + svátky 9-14 h, nutná rezervace předem) na bodybuilding, squash a vířivku.

Možnosti ubytování

Počasí

Costa Brava

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ROSAMAR MARITIM

HOTEL ROSAMAR MARITIM

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Cena od: 4 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL MARIA DEL MAR

HOTEL MARIA DEL MAR

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Cena od: 4 990 Kč

Pro skupinu: