800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLUMBUS

"Tradiční kvalitní hotel v mimořádné poloze přímo u krásné pláže v klidném mondénním letovisku Platja d'Aro. V elegantním prostředí kousek od centra letoviska s jeho obchůdky; bary; restauracemi a nočními kluby. Ideální pro rodinnou plážovou dovolenou v příjemném prostředí."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tradiční kvalitní hotel v mimořádné poloze přímo u krásné pláže v klidném mondénním letovisku Platja d'Aro. V elegantním prostředí kousek od centra letoviska s jeho obchůdky; bary; restauracemi a nočními kluby. Ideální pro rodinnou plážovou dovolenou v příjemném prostředí.

Vzdálenosti

- od pláže u pláže - od letiště 35 km - od centra 80 m - nákupní možnosti 80 m

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - centrálně řízená klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - možnost připojení na internet za - poplatek - minibar (spotřeba za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek) - balkón

Vybavení

- dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - centrálně řízená klimatizace - telefon; balkón - televizor se satelitním příjmem - připojení na internet za poplatek - minibar (spotřeba za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek).

Pláž

- písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity za poplatek

- tenis a bowling (v blízkosti) - stolní tenis; kulečník - masáže - půjčovna jízdních kol - zprostředkování jízdy na koni - golf (nejbližší golfové hřiště 3 km)

Stravování v ceně

- snídaně servírované - večeře servírované o 3 - 4 chodech z výběru ze 3 - 4 menu

Stravování za poplatek

- servírované obědy

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Costa Brava

19°C Polojasno

×