Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | St.Susanna

AQUA MONTAGUT

  Poloha a popis

  Popis

  Hotel Aqua Montagut se nachází v hotelové zóně ve španělském letovisku Santa Susanna, cca 150 m od písečné pláže, od které je oddělen pobřežní silnicí. Hotel uspokojí i náročné klienty.

  Poloha

  75 km od Barcelony, kam můžete dojet z nedaleké vlakové stanice. Nebližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou 200 m od hotelu.

  Pláž

  Písečná pláž s hrubým pískem leží 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

  Vybavení

  Moderní a komfortní hotel disponuje celkem 186 suitami, k jeho zařízení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, restaurace, snack bar, společenská místnost, televizní místnost, úschovna zavazadel a půjčovna aut. Za poplatek je Wi-Fi připojení, billiard a elektronické hry.
  V udržované prostorné zahradě je sladkovodní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti je zde dětský bazén, hřiště a miniklub. Hotel pořádá animační programy.

  Ubytování

  Moderně vybavené suity (cca 34 m2) disponují obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a částečně oddělenou ložnicí, vanou a WC, fénem, telefonem, sejfem, televizí se satelitem, minibarem (za poplatek), klimatizací a balkonem nebo terasou.
  Premium suity mají navíc Wi-Fi připojení zdarma, LCD televizi, výhled na bazén a ručníky u bazénu.

  Stravování

  Snídaně
  Polopenze
  Plná penze
  All inclusive
  Hotel nabízí na vyžádání bezlepkovou stravu.