800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERGUS STYLE MAR MEDITERRANIA

4* hotel určený pouze pro dospělé návštěvníky je umístěný na pobřeží Středozemního moře, jen několik metrů z centra Santa Susanna a 50km od Barcelony. Leží přímo u pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel 4* kategorie po celkové rekonstrukci (rok 2013) leží přímo u dlouhé písečné pláže ve středisku Santa Susanna. Promenáda, na které naleznete restaurace, bary, obchůdky je hned za hotelem.

Vybavení hotelu

4* designový hotel superior nabízí klimatizovanou halu s recepcí (vše v příjemné nadčasové dekoraci), směnárna, výtahy, restaurace, bar, bar u bazénu, sluneční terasu s lehátky a přímým vstupem na pláž, posilovnu, vnitřní SPA s bazénem, saunou, biotermální sprchy, vnitřní bazén s hydromasážemi, pravidelné animace a show cooking. Hotel je "adults only" - osoby mladší 16-ti není možno ubytovat.

Vybavení pokoje

prostorné 2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou moderně a příjemně zařízeny, koupelna s WC, klimatizace, LED televize s mezinárodními programy, lednička, wifi připojení, prostorné balkony s bočním výhledem na moře. Pokoje typu junior suita s přímým výhledem na moře na vyžádání.

Strava

polopenze formou bufetu, možnost dokoupit plnou penzi nebo all inclusive.

Náš názor

Kvalitní hotel pouze pro dospělé, zejména pro náročnější klienty, kteří si chtějí užít klid, komfort......

Počasí

Costa Brava

14°C Jasno