800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyARCOS GARDENS VILLAS J6

"Arcos Gardens je umístěn na okraji města Arcos de la Frontera v provincii Cádiz, kde zčíná slavná trasa ""Pueblos Blancos"" (bílých vesnic). Na níž se nacházejí např. vesnice Ubrique (známá pro výrobu usní), Ronda (domov nejstarší arény ve Španělsku) a Grazalema (nádherná horská vesnice), všechny jsou jemné příklady tradičního Andaluské Španělska. Jen 20 minut jízdy se nachází město Jerez de la Frontera s mezinárodním letištěm. Toto město je známé pro svou produkci sherry, nabízí celou řadu vinařství a vinných sklepů, kde můžete ochutnáte některé z nejlepších vín světa. Hodinu jízdy je pak velkolepé město Sevilla, naleznete zde spoustu tradičních butiků, široký výběr jídel a vín, které jsou speciality tohoto regionu, a samozřejmě můžete zhlédnout slavný ""Sevillana"" tanec, místní variace Flamenca."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Arcos Gardens je umístěn na okraji města Arcos de la Frontera v provincii Cádiz, kde zčíná slavná trasa "Pueblos Blancos" (bílých vesnic). Na níž se nacházejí např. vesnice Ubrique (známá pro výrobu usní), Ronda (domov nejstarší arény ve Španělsku) a Grazalema (nádherná horská vesnice), všechny jsou jemné příklady tradičního Andaluské Španělska. Jen 20 minut jízdy se nachází město Jerez de la Frontera s mezinárodním letištěm. Toto město je známé pro svou produkci sherry, nabízí celou řadu vinařství a vinných sklepů, kde můžete ochutnáte některé z nejlepších vín světa. Hodinu jízdy je pak velkolepé město Sevilla, naleznete zde spoustu tradičních butiků, široký výběr jídel a vín, které jsou speciality tohoto regionu, a samozřejmě můžete zhlédnout slavný "Sevillana" tanec, místní variace Flamenca.

Ubytování

Rodinná vila J6 Tato krásná vila se nachází u 17. jamky a má 5 ložnic kde múže spát maximálně 10 lidí. Každá ložnice má dvě samostatná lůžka, koupelna je sdílená v sousední chodbě. Dům je plně vybaven klimatizací, pracovní kuchyní, velkou zahradou s bazénem, TV a DVD a připojením k internetu. Dům jen ideální nejen pro rodinné využití, ale je také ideální pro golfové skupiny.

Zábava

Mistrovské golfové hřiště. Bungee jumping. Turistika. Čtyřkolky. Kajaky. Paragliding. Jízda na koni. Plachtění. Horská kola. Kanoistika. Lety balónem. Paintball. Skalní lezení. Vodní parky.

Hřiště

Arcos Gardens Golf Club

Arcos Gardens Golf Course v Andalusii v jižním Španělsku je navržené společností Landmark, která má na svědomí mimo jiné hřiště PGA West, Plam Beach Polo a Ocean Course na ostrově Kiawah. Hřiště bylo vytvořené jako výzva pro profesionály, ale zároveň nabízí příjemný zážitek i amatérům. Je nám také velkou ctí, že si naše hřiště a náš golfový resort vybraly Švédská golfová federace a Anglická golfová unie jako útočiště pro své zimní tréninky. Díky pěti až šesti odpalištím na každé jamce a svých strategicky rozmístěným bunkrům a jezírkům vytváří hřiště pro hráče rozmanité herní možnosti. Hřiště má široké shovívavé ferveje, ale ve chvíli, kdy se přiblížíte ke greenům, bude od Vás vyžadovat maximální přesnost. Hrací plocha hřiště v Arcos Gardens nabízí všem hráčům skutečné potěšení díky rozmanité divoké přírodě, která ho obklopuje, a díky výhledům na okolní krajinu s jezery a městem Arcos de la Frontera, vybudovaném na skále.