800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONFORTEL CALAS DE CONIL

Nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Nedaleko jsou obchůdky a restaurace, centrum střediska je vzdáleno asi 9 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pěkná menší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (přístup na pláž je po schodech) se nachází přímo u hotelu, na obou stranách je zakončena skalami.

Poloha

Moderní samostatně stojící hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Centrum střediska je vzdáleno asi 9 km.

Příjezd

Po příletu na letiště Malaga je pro klienty zajištěn transfer autokarem do hotelu v oblasti Costa de la Luz. Po skončení pobytu je zajištěn transfer z oblasti Costa de la Luz zpět na letiště Malaga. Doba transferu cca 2,5hodiny.

Sport a zábava

Posilovna, stolní tenis a jacuzzi zdarma, minigolf, tenisový kurt a masáže (za poplatek), animace.

Stravovaní

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bar na recepci a u bazénu, internet (za poplatek), zóna WI-FI zdarma, miniclub, obchod se suvenýry, kadeřnictví, dětské hřiště. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, vnitřní bazén.

Pokoje

Moderní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, TV-SAT, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. Pokoje s přímým výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek (viz ceník). Na vyžádání jsou propojené pokoje a suite.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km
Doba transferu z letiště: 2 h 30 min.
×