800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FUERTE CONIL COSTA LUZ

Nádherný luxusní hotel se skvělými službami, úžasnou polohou u Atlantického oceánu nabízí možnost strávit luxusní dovolenou. Vhodný pro náročnější klientelu, i pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ekologický hotel přímo u pláže, do centra Conilu, typické rybí vesničky, je to pouhých několik minut chůze. Hotel je obklopen andaluskou zahradou o velikosti 8681m2, která je speciálně upravena pro rodiny.

Vybavení

hala, recepce, 2 klimatizované restaurace, bar, bar u bazénu, 4 výtahy, místnost se SAT/TV plochou obrazovkou, konferenční sál, dětské hřiště, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, terasa na slunění, jacuzzi, sauna, tělocvična, tenis, stolní tenis, biliár, herna, prádelna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, místnost na zavazadla, trezor, parkoviště, garáž, noční ostraha hotelu. Hotel má bezbariérový přístup, speciálně upravené pokoje a koupelny.

9000

Služby za poplatek

hlídání dětí, trezor, boční výhled na moře, výhled na moře.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, telefonem, SAT/TV, minibarem, balkonem s výhledem na moře či bazén.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), hlídání dětí (za poplatek).

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Nádherný luxusní hotel se skvělými službami, úžasnou polohou u Atlantského oceánu nabízí možnost strávit luxusní dovolenou. Vhodný pro náročnější klientelu i pro rodiny s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

×