800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARCELO ISLA CANELA 4*+ + PESTANA DELFIM BEACH & GOLF 4*

Využijte zajímavé možnosti kombinovaných pobytů Španělsko - Andalusie - Costa de la Luz (oblast Huelva) a Portugalsko - Algarve.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis kombinovaného zájezdu

Využijte zajímavé možnosti kombinovaných pobytů Španělsko - Andalusie - Costa de la Luz (oblast Huelva) a Portugalsko - Algarve.

Ubytování ve Španělsku

HOTEL BARCELO ISLA CANELA 4*+

Poloha - krásný hotel v andaluském stylu se nachází přímo na pláži s jemným zlatavým pískem (pouze za nefregventovanou silnicí) v jihozápadní Andalusii v Ayamonte – Isla Canela, nedaleko portugalského Algarve.

Ubytování - 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, plně vybavená koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, trezor, minibar, telefon, balkon nebo terasa. Možnost bezbariérových pokojů, pouze na vyžádání.

Vybavení - vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, výtah, internetový koutek, rozsáhlá barevná zahrada, 3 bazény, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, osvětlené tenisové kurty, lukostřelba, střelnice, animační programy.

Služby za poplatek - internet, výhled na moře, trezor, wellness centrum, kadeřnictví, parkoviště, prádelna, půjčovna aut a kol.

Ubytování v Portugalsku

HOTEL PESTANA DELFIM BEACH & GOLF 4*

Poloha - hotel leží 150 m od pláže se zlatým pískem v letovisku Alvor, bývalé rybářské vesničce, která si ve své staré části doposud zachovala svou původní tvář. Ve starém přístavu se můžete projít klikatými uličkami s obchůdky, bary a restauracemi a dojít až ke kostelíčku ze 16. století. Pláže jsou zde směrem na západ dunovité, směrem na východ ohraničené skalními výběžky. Alvor se nachází mezi městy Portimao a Lagos, v blízkém okolí je několik golfových hřišť. Autobusová zastávka 100 m, centrum, restaurace jsou vzdáleny cca 1 km, turistické centrum 5km, nejbližší nákupní možnosti 2,5 km, bary cca 3 km, nejbižší golf. hřiště cca 35km, letiště cca 1 hodinu.

Ubytování - 62 standard pokojů s výhledem do zahrady a 178 s výhledem na oceán, 13× Suite s výhledem na oceán a 59 rodinných pokojů s výhledem na oceán, všechny pokoje mají klimatizaci/topení, kouplenu s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC, telefon, trezor (za poplatek), miniledničku, SAT/TV, většina pokojů s balkonem. Koupelny byly v roce 2004/5 zrenovovány. 1 bezbariérový pokoj na vyžádání.

Vybavení - 15patrová budova nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, restaurace, bary, internetový koutek, konferenční místnost, WiFi (za poplatek), sportovní a wellness centrum (aerobik, fitness, sauna, jacuzzi), malý vyhřívaný vnitřní bazén, venkovní bazén se slanou vodou a barem uprostřed, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, stolní tenis, šipky, biliár, volejbal, parkoviště, tenisový kurt, klienti hotelu mají speciální ceny ke vstupu na 5 golfových hřišť, všechny 18jamkové: Gramacho Pestana Golf Resort, Vale da Pinta Pestana Golf Resort, Silves Golf Pestana Golf Resort and Alto Golf Pestana Golf Resort.

Služby za poplatek - trezor, WiFi (veřejné prostory, cena cca 3 EUR/1 hod.), tenisový kurt, lázeňské procedury, vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

×