800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDUNAS DE DOŇANA APARTHOTEL

Apartmány Dunas de Doňana se nachází na španělském jihu na Costa de la Luz. Dunas de Donana jsou umístěny na prvním evropském ekologickém golfovém hřišti. V blízkosti se nachází národní park Donana a vesnice El Rocío.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány Dunas de Doňana se nachází na španělském jihu na Costa de la Luz. Dunas de Doñana jsou umístěny na prvním evropském ekologickém golfovém hřišti. V blízkosti se nachází národní park Doñana a vesnice El Rocío.

Ubytování

114 apartmánů. Studia se skládají ze 1 nebo 2 pokojových apartmánů, s kuchyňí s mikrovlnnou troubou a lednicí, koupelnou, satelitní TV, telefonem a široké terasy s výhledem na golfové hřiště.

Vybavení

Soukromé parkoviště, garáž a bazén. Dva bazény pro dospělé a jeden pro děti, mini-klub v sezóně, restaurace s bufetovou službou, prádelna, parkoviště, garáže (za poplatek) a obchody. Úklid apartmánu po dohodě služby.

Pláž

Turistické letovisko umístěné 200 metrů od pláže.

Zábava

El Rocío Village a Doñana národního parku, jsou dva příklady z kulturního a přírodního bohatství, které prostředí nabízí. Golf, pláž, město Cádiz.

Hřiště

Dunas de Dońana Golf

Golfové hřiště "Golf Dunas de Doñana" se nachází v provincii Huelva (západní Andalusie) a leží ve stejné vzdálenosti od Sevilly, Jerez, a Faro (Portugalsko) letiště.

Jeho umístění v těsné blízkosti nejvýznamnějšího evropského přírodního parku, El Coto de Doñana, a jen pár kroků od Atlantského oceánu, přispívá k tomu, že 18-ti jamkové golfové hřiště Dunas de Doñana je výborné místo pro prožití příjemného golfu.

Na hřišti jsou zručně použity různé druhy designu tak, aby se hřiště stalo nezapomenutelným zážitkem pro golfisty všech úrovní. 18 jamek na hřišti je jednoduchou procházkou a nechá golfistu rozvíjet veškerou kreativitu jeho golfového umění.

Příplatky

Snídaně - 100,- Kč osoba/den. Green fee o víkendu - +125,- Kč.

×