800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIME TIERRA MAR GOLF

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Tierra Mar Golf Hotel se nachází na pláži španělského pobřeží Costa de la Luz. Tierra Mar Golf Hotel je vzdálen asi 2 minuty od golfového hřiště Dunas de Donana Golf. Dunas de Donana jsou umístěny na prvním evropském ekologickém golfovém hřišti. V blízkosti se nachází národní park Donana a vesnice El Rocío.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tierra Mar Golf Hotel se nachází na pláži španělského pobřeží Costa de la Luz. Tierra Mar Golf Hotel je vzdálen asi 2 minuty od golfového hřiště Dunas de Doñana Golf. Dunas de Doñana jsou umístěny na prvním evropském ekologickém golfovém hřišti. V blízkosti se nachází národní park Doñana a vesnice El Rocío.

Ubytování

Komfortní pokoje mají koupelnu se sprchou a fénem, telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, nebo kabel, rádio, minibar / lednička, koberce, klimatizaci, centrální vytápění a trezor (za poplatek), balkón nebo terasu (některé s částečným výhledem na moře).

Zábava

K vybavení patří sladkovodní bazén a samostatný dětský bazén, krytý bazén, snack bar, lehátka a slunečníky (za poplatek), sluneční terasa, jacuzzi, sauna, parní lázeň a masáže (za příplatek). Tělocvična a sportovní centrum se nachází ve vzdálenosti 300 metrů, minigolf a šest tenisových kurtů. Možnost jízdy na koni (v blízkosti, pět minut chůze).

Hřiště

Dunas de Dońana Golf

Golfové hřiště "Golf Dunas de Doñana" se nachází v provincii Huelva (západní Andalusie) a leží ve stejné vzdálenosti od Sevilly, Jerez, a Faro (Portugalsko) letiště.
Jeho umístění v těsné blízkosti nejvýznamnějšího evropského přírodního parku, El Coto de Doñana, a jen pár kroků od Atlantského oceánu, přispívá k tomu, že 18-ti jamkové golfové hřiště Dunas de Doñana je výborné místo pro prožití příjemného golfu.
Na hřišti jsou zručně použity různé druhy designu tak, aby se hřiště stalo nezapomenutelným zážitkem pro golfisty všech úrovní. 18 jamek na hřišti je jednoduchou procházkou a nechá golfistu rozvíjet veškerou kreativitu jeho golfového umění.

Recenze

10
11. říjen 2011 / PETR JAKEŠ

Perfektní hotel

Naprosto perfektní a skvělý hotel v dost neznáme oblasti pro našince, ale stálo to opravdu za to.…

Celá recenze >
×