800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIME TIERRA MAR GOLF

Krásný hotel přímo u dlouhé písčité pláže. Ať chcete strávit příjemnou dovolenou a nerušeně odpočívat, nebo strávit aktivnější dovolenou, zahrát si golf, zde najdete vše, co hledáte.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkný hotel je umístěný v klidné rezidenční zóně Matalascaňas, nedaleko národního parku La Doňana, cca 400 m od golfového hřiště Dunas de Doňana.

Vybavení

klimatizovaná vstupní hala s recepcí, lobby bar, snack bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, terasy na opalování, fitness centrum, sauna, krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi; masáže a kadeřnictví (za poplatek), WiFi připojení v lobby baru a internetový koutek za poplatek, konferenční sály až pro 500 osob, boutique, parkoviště, herna s PC automaty, biliár, stolní tenis, stolní fotbal, animační programy pro dosplělé i děti (15/6 - 15/9). Zdarma odvoz z hotelu na golfové hřiště Dunas de Doňana.

400

Ubytování

dvoulůžkové standardní pokoje o rozloze cca 19m2 jsou komfortně vybaveny nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor (poplatek cca 2 EUR/den), ledničku, terasu nebo balkon. Hotel nabízí 4 bezbariérové pokoje, pouze na vyžádání.

Pro děti

dětský bazén, miniklub (letní sezóna), dětská postýlka (zdarma).

Náš názor

Krásný hotel přímo u dlouhé písčité pláže. Ať chcete strávit příjemnou dovolenou a nerušeně odpočívat, nebo strávit aktivnější dovolenou, zahrát si golf, zde najdete vše, co hledáte.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Služby za poplatek

výhled na moře, trezor (cca 2 EUR/den),WiFi (cca 3,60 EUR/1 hod., 7,20 EUR/1 den, 29 EUR/1 týden), internetový koutek, parkoviště (cca 12 EUR/den v letní sezóně), masáže, kadeřnictví, stolní tenis, stolní fotbal, biliár.

×