800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELIA SANCTI PETRI

  • Přímo u hotelu se nachází písečná pláž
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

 

Ve velmi klidné lokalitě střediska Novo Sancti Petri, přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Španělska a v sousedství golfového hřiště. Cádiz cca 30 km. Město Jerez cca 70 km.

Vybavení

225 pokojů a suit v tradičním maorsko-andaluském stylu a dekoru, situované v bývalém paláci. Vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar/kavárna, golf bar, hlavní bufetová restaurace El Patio, á la carte restaurace Aqua a gourmet restaurant Alhambra, konferenční místnosti, menší nákupní arkáda, plážový klub „Duna Beach Club“. V zahradě bazény, snack bar u bazénu & Möet Chandon Corner a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

DRPRE: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., individuální klimatizace, minibar, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.
DRPREGO: viz DR, výhled na golfové hřiště.
DRPREGV: viz DR, výhled zahrada.


Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze. U večeře vyžadováno formální oblečení.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (přístup po dřevěných můstcích přes chráněný pás písečných dun). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek: biliár, tenis, paddle, jízda na koních. Golfové hřiště Novo Sancti Petri přímo u hotelu (speciální golfové balíčky „Golf Unlimited“ na vyžádání).

Děti

Dětský bazének, miniklub, animační programy pro děti, služba hlídání dětí na vyžádání a za poplatek, dětská postýlka na vyžádání a zdarma.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.melia.com

Wellness

- Hotelové SPA & Health centrum
Za poplatek: fitness, vnitřní vyhřívaný bazén, vířivka, hydrotermální okruh, sauna, pára, masáže, relaxační zóna, kosmetika a další zkrášlující procedury.

Internet

Zdarma: WiFi v celém hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km
Doba transferu z letiště: 1 h 30 min.
×