800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VINCCI COSTA GOLF SUITE - Fly & Drive

Díky své výhodné poloze a nádhernému prostředí je Vincci ideálním místem pro rodiny a další hosty, kteří svou dovolenou chtějí strávit relaxací, sportem nebo dalšími aktivitami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží 400 metrů od jedné z nejhezčích pláží oblasti Costa de la Luz a přímo u proslulého golfového hřiště Novo Sancti Petri, které navrhoval Severiano Ballesteros. Celý resort se rozkládá na ploše 45 tisíc m2 a je obklopen zahradami. Hotel má i vlastní golfové hřiště Villa Nueva Golf, které je pouze 15 minut od hotelu. Hotel nabízí zdarma transfer.

Vybavení hotelu

hotel kategorie 4* superior, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace u bazénu, kavárna, bar u bazénu, plážový bar, v zahradě venkovní bazén ve stylu laguny, oddělený dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, fitness centrum, wellness centrum (za poplatek) – Nammu Spa – vnitřní bazén s tryskami a vodopády, jacuzzi, sauna, turecké lázně, masáže. Dále zájemci o golf mohou využít hotelovou golfovou akademii. Ze sportovních nabídek nabízených v okolí můžete využít jízdu na koni, nedaleký tenisový klub a spousty vodních aktivit na pláži.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek – typ junior suita – 45m2, oddělená spací a obytná část, kompletní koupelna s WC, fén, klimatizace, minibar, 2x SAT-TV, balkon nebo terasa.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Náš názor

díky své výhodné poloze a nádhernému prostředí je Vincci ideálním místem pro rodiny a další hosty, kteří svou dovolenou chtějí strávit relaxací, sportem nebo dalšími aktivitami.

×