800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MARINA D´OR

Příjemné prostředí ve známém evropském letovisku, kde můžete využívat nabídky spa center, relaxovat v rozsáhlé zahradě u jezírek a fontánek, nebo jen polehávat na pláži a čerpat sluneční energii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkné apartmány v 1. nebo 2. linii od moře, s polohou přímo u krásné dlouhé písčité pláže, v okolí zahrada o rozloze 100 000 m2 se spoustou jezírek, fontánek a vodotrysků, faunou a flórou z 5 kontinentů. Valencia je vzdálená 90 km. Historické centrum Oropesa de Mar, chráněné malou zátokou, je vzdáleno 2 km.

Ubytování

Klimatizované apartmány jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, centrálním vytápěním v pokojích, SAT/TV; kuchyňkou, plynovým nebo elektrickým vařičem, elektrickou troubou, ledničkou; obývací/jídelní místností s pohovkou (pro 2 osoby); 1. ložnice se 2 oddělenými lůžky a 2. ložnice s 2lůžkem a terasou s výhledem na moře. Možnost ubytování v 1. nebo 2. linii od moře. Ložní prádlo se během pobytu nevyměňuje.

Vybavení

Hotelový komplex 245 apartmánů umístěných ve 3 budovách, první 2 budovy mají jedinečný výhled na moře. Naleznete zde recepci v budově Costa Marina III, kde je možnost zapůjčit si denní tisk, trezor a směnárna na recepci, restaurace, bary, kavárny a obchody, prádelna, parkoviště a garáž, bazén, spa centrum, squash, basketbal, fotbal, minigolf, 6 tenisových kurtů, dětský klub (4–12 let), různé programy a vystoupení. Služby za poplatek: Trezor, minibar, internet, parkoviště, sportovní aktivity. Pro děti: Dětský klub, zahrada.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

75 m od písčité pláže.

Náš názor

Příjemné prostředí ve známém evropském letovisku, kde můžete využívat nabídky spa center, relaxovat v rozsáhlé zahradě u jezírek a fontánek, nebo jen polehávat na pláži a čerpat sluneční energii.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×