800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ESTIVAL PARK RESORT

Pěkný, moderní a velký hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami patří k nejlepším hotelům v této oblasti. Nachází se v klidnější oblasti a přímo u pláže a je tvořen třemi hotelovými budovami, apartmány a sportovním centrem. Obchůdky, restaurace a bary jsou na dlouhé promenádě přímo před hotelem, centrum je vzdáleno cca 500m. Do střediska Salou (4 km odsud) jezdí denně autobus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

krásný, moderní a větší komplex se nachází v La Pinedě, přímo u pláže (průchod resortem cca 250 metrů). Centrum je vzdáleno 500 metrů, středisko Salou 4 km (možnost autobusového spojení).

Vybavení hotelu

4* hotel s kvalitními službami patří k nejlepším v této oblasti. Skládá se ze 3 hotelových budov, apartmánové části a sportovního centra. Klientům je k dispozici – recepce, výtahy, restaurace, několik kaváren, barů, obchod se suvenýry, místnost s TV, úschovna zavazadel, internet a wi-fi (za poplatek). Uprostřed komplexu je krásná zahrada se 3 bazény, terasou s lehátky, ručníky a slunečníky zdarma, 2 dětské bazény. Součástí komplexu je i sportovní a SPA centrum Aquum – na 4000 m2 naleznete vnitřní bazénový komplex o ploše 650 m2, saunu, jacuzzi, fitness, 3 kurty na squash, různé druhy masáží – všechny atrakce za poplatek (od 22 EUR za jeden vstup).

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky – standard – moderní pokoje, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, telefon, fén, minibar a trezor (obojí za poplatek), balkon s výhledem na bazén, do zahrady nebo okolí. 2-lůžko­vé pokoje s možností 2 přístýlek – duplex – ceny na vyžádání v CK.

Strava

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Hodnocení

vynikající hotel s kvalitními službami a vynikajícím SPA a sportovní zázemím, přímo u pláže, vhodné pro náročnější klienty.