800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTEMARE

Moderní hotel, na klidném místě, nedaleko pláže a centra, vhodný ke strávení jak rodinné dovolené, tak i k využití pro různá setkání a oslavy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v rezidenční čtvrti letoviska Sitges pouhých 50 m od pláže, a 500 m od centra.

Ubytování

Pokoje s klimatizací, kompletně vybavenou koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, balkon s výhledem na moře či bazén. 4lůžkové pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hotel se skládá ze 6 budov, obklopených zahradami, nabízí ubytování ve 112 pokojích a 5 suites. V hotelu najdete 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, venkovní jacuzzi, beauty centrum, hernu, konferenční sál, který je vybaven nejmodernější audiovizuální technikou až pro 300 lidí, klimatizované veřejné prostory, restauraci, bar, bar u bazénu, výtah, místnost s obří plochou TV, saunu, biliár, prádelnu, místnost na zavazadla. Hotel má bezbariérové přístupy. Služby za poplatek: Trezor, hlídání dětí. Pro děti: Dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání), hlídání dětí (za poplatek).

2000

Stravování

Polopenze.

Pláž

50 m od písčité pláže.

Náš názor

Moderní hotel, na klidném místě, nedaleko pláže a centra, vhodný ke strávení jak rodinné dovolené, tak i k využití pro různá setkání a oslavy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.