800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERRAMAR

  • Má výbornou polohu - v první linii u moře v malebném Sitges.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pěkný hotel v klidné části letoviska, 4 tematické restaurace, služby all inclusive. Vhodný pro všechny věkové kategorie, pozvolný vstup do moře je pak ideální pro malé děti či neplavce.

Povinné příplatky

pobytová taxa v místě - 1 EUR/osoba/den, platí osoba starší 16 let a max. 7 nocí pobytu.

Poloha

hotel s výbornou polohou v první linii u moře v malebném Sitges (hned za místní nefrekventovanou silnicí), s nádhernými výhledy na moře, golfové hřiště a pohoří, s příjemnou procházkou do centra cca 15 minut. Navštivte museum umění, museum Bacardi nebo nedaleké vinice Torres a Pendés (cca 20-30 minut jízdy) či klášter Montserrat (cca 35 minut jízdy).

Vybavení

hotel po částečné renovaci v roce 2014, vstupní hala, recepce, 4 tematické restaurace (paella a rýžové speciality, rybí, grill bar, tortily/tapas), bary, bazén s terasou na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, možnost zapůjčení plážových osušek (cca 10 EUR záloha), plážový klub (konzumace, lehátka a slunečníky za poplatek), konferenční místnosti, místnost na zavazala, tenisový/padel kurt, malé fitness, stolní tenis, sportovní a animační programy. Na pláži je vytvořen z vlnolamů "mořský bazén", vhodný pro malé děti a neplavce. Možnost zapůjčení šlapadel, surfu.

Ubytování

klimatizované pokoje nabízí koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor (zdarma), balkon nebo terasu s výhledem na hory. Bezbariérový pokoj na vyžádání.

Strava

All inclusive: bufetové snídaně, obědy a večeře v tematickych restauracích, nápoje k hlavním jídlům (nealko, voda, pivo, víno), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru u bazénu 11.00-23.00 hod., lehké občerstvení během dne, zmrzlina pro děti 11.00-18.00 hod., tenis zdarma dle rozpisu hotelu (nutná rezervace), animační programy.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), miniklub (všední dny 18.00-22.30 hod., víkend 13.00-22.30 hod.).

Služby za poplatek

tenisový kurt (cca 10 EUR/hodina), lehátko v plážovém klubu cca 5 EUR, slunečník cca 7 EUR), masáže, power/elektro fitness, výhled na moře.

×