800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELBA SARA

  • Luxusně vybavené pokoje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Elba Sara se nachází na jihovýchodním pobřeží v provincii Antigua, přibližně 8 km od letiště, 13 km od Puerto del Rosario a 75 km od písečných dun oblasti Jandía.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj je vybaven přímou telefonní linkou, klimatizací, minibarem, televizí se satelitními programy, trezorem a koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a WC. Každý má balkon nebo terasu s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení

Hotel nabízí svým klientům 266 luxusně vybavených dvoulůžkových pokojů (36 z nich je vybaveno spojovacími dveřmi), prostornou recepci, restauraci s otevřenou terasou, grilovací restaurant u bazénu, kavárnu, piano bar a kabaretní divadlo, v kterém se pořádají profesionální zábavná představení. Nechybí ani konferenční místnosti s rozlohou 250 a 65 m2, půjčovna aut a možnost připojení na internet. V nabídce hotelu jsou také bezbariérové pokoje, pokoje s možností propojení a nekuřácké pokoje. V překrásné hotelové zahradě je dětský klub, dva velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Hřiště

Golf Club Salinas de Antigua

Hřiště navrhl dvojnásobný světový šampión Manolo Piňero. Vytvořil jej na ploše 21 450 m2 z nižších vyvýšenin a písečných dun, které jej chrání před větrem a oddělují od pouštních území a čtyř jezer. Osmnáct jamek Piňero postavil tak, aby vyzkoušely nejen hráčovu techniku, ale také jeho strategické schopnosti. Hřiště zahájilo provoz teprve v roce 2007, takže se jedná o jedno z nejmladších golfových hřišť na ostrovech.

Fuerteventura Golf Club

Hřiště se rozkládá na ploše 1 500 000 m2 v městečku Caleta de Fuste v oblasti Antigua. Postavil jej uznávaný architekt Juan Catarimeau, který při jeho plánování bral ohled na to, že hru na hřišti bude ovlivňovat vítr, a rozměry hřiště tomu přizpůsobil. Průměrný zdejší green tak má rozlohu 614 m2 a fairways jsou široké až 50 m.
Fuerteventura Golf Club otevřeli v roce 2002, šlo o první golfový klub ostrova. Obtížnost jamek se střídá. Kombinace mírného, hlavně severního, vánku a vodních překážek ale zaručuje atraktivní hru. Jestliže vítr zesílí, stane se hřiště opravdovou zkouškou golfistova umění.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km
vzdálenost od Letiště: 8 km
×