800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRISAMAR

Komplex se nachází severní části ostrova, 35 km od letiště, v centru malebného přístavu a letoviska Corralejo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex se nachází severní části ostrova, 35 km od letiště, v centru malebného přístavu a letoviska Corralejo.

Vybavení

V hotelu je 110 apartmánů rozmístěných v několika dvoupatrových budovách, recepce, výtah, bar/kavárna s možností připojení k internetu, restaurace, diskotéka, služba lékaře a externí prádelny, lékárna, obchod, půjčovna automobilů a kol. V centrální zóně komplexu je bazén s jacuzzi pro dospělé a dětský bazén (oba se slanou vodou), bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště (děti 4 – 12 let).

Ubytování

Apartmán – 48 m2: Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělená od obývací části dveřmi. Do vybavení patří obývací pokoj s integrovaným kuchyňským koutem, telefon s přímou volbou, televize se satelitním vysíláním, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má výhled na bazén nebo do zahrady.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Stravování

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. V případě zájmu je možné objednat program all inclusive (za příplatek), který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů v klimatizované restauraci, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Sport a zábava

Aparthotel nabízí za poplatek 2 tenisové kurty (jeden s nočním osvětlením), 2 hřiště na squash, stolní tenis a kulečník. V zóně na pláži nebo v přístavu je v nabídce windsurfing, potápění (škola) a různé jiné vodní aktivity.
Řadu obchodů, restaurací a barů najdete v centru městečka Corralejo, které je vzdáleno asi 150 m od objektu.

Pláž

Nejbližší pláž La Galera je vzdálena přibližně 400 m, 3 km od komplexu začínají několik kilometrů dlouhé světlé písečné pláže a duny Dunas Corralejo, ke kterým jezdí pravidelné autobusové linky (zastávka přibližně 70 m od komplexu).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km
×