800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORRALEJO BEACH

Hotelový komplex díky jeho poloze v centru letoviska a v dostupnosti pláže doporučujeme mladým klientům a rovněž všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit spíše individuálně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex apartmá se nachází přímo v centru střediska Corralejo s četnými obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Nákupní centrum Atlantico je vzdáleno cca 100 m.

Ubytování

Příjemně zařízené junior suity jsou vybaveny koupelnou/WC, obývací místností s ložnicí (možnost ubytování další osoby na rozkládací pohovce), klimatizací, telefonem, TV/sat., ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Shodně vybavené suity mají oddělenou ložnici. Promo pokoje jsou vybaveny stejně, mohou však být situovány v méně výhodné poloze. Maximální obsazenost: JS/JSP 2 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, SU 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = junior suite k samostatnému použití.

Vybavení

Hotel hostům nabízí celkem 118 ubytovacích jednotek v třípatrové budově, vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, restauraci a la carte, bazén (s možností vyhřívání/klimatizace), bar u bazénu a terasu na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti: Dětské brouzdaliště, možnost hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Cca 1 km od komplexu se nachází oblíbený aquapark Baku. Internet: Možnost WiFi připojení na pokoji za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž

Hotel se nachází cca 150 m od písečné pláže v Corraleju s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Proslulé písečné pláže v přírodní rezervaci Dunas de Corralejo jsou vzdáleny cca 5 km (několikrát denně spojení linkovým autobusem).

Náš názor

Hotelový komplex díky jeho poloze v centru letoviska a v dostupnosti pláže doporučujeme mladým klientům a rovněž všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit spíše individuálně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×