800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOBOS BAHIA CLUB

Rozsáhlý komplex apartmánů se nachází v letovisku CORRALEJO, na severu Fuerteventury, 36 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozsáhlý komplex apartmánů se nachází v letovisku CORRALEJO, na severu Fuerteventury, 36 km od letiště.

Ubytování

Apartmán: jednoložnicový, klasicky vybavený apartmán má k dispozici obývací pokoj, telefon, trezor, kuchyňský kout, koupelnu s WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení

Komplex je tvořen dvanácti 2-patrovými budovami, které poskytují celkem 308 apartmánů, recepci, restauraci, bary, společenskou místnost, malý obchod, dětský klub, hernu, obchod se suvenýry, saunu a masáže, 2 velké bazény s mořskou vodou, 1 dětský sladkovodní bazén, jacuzzi. Bazény prochází celým komplexem a jsou obklopeny terasami na slunění s lehátky a slunečníky. Po celý den je připraven animační program, večer kulturní program.komplex je tvořen dvanácti 2patrovými budovami, které poskytují celkem 308 apartmánů, recepci, restauraci, bary, společenskou místnost, malý obchod, dětský klub, hernu, obchod se suvenýry, saunu a masáže, 2 velké bazény s mořskou vodou (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětský sladkovodní bazén, jacuzzi. Bazény procházejí celým komplexem a jsou obklopeny terasami na slunění s lehátky a slunečníky. Po celý den je připraven animační program, večer kulturní program.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře) poskytována formou švédských stolů.

Sport a zábava

Dětské hřiště, 2 tenisové kurty, kurt na squash, minigolf, volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky, střelba, na pláži windsurfing, posilovna, pronájem kol na recepci. Přímo v hotelu se nachází minimarket. Cca 400 m od hotelu je největší centrum Corraleja s velkým množstvím obchůdků, resturací a barů.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 450 m od hotelu a 3,5 km od hotelu leží největší písečné duny ostrova.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×