Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Fuerteventura | Costa Calma

FUNTAZIE KLUB SBH MONICA BEACH

Shrnutí hodnocení
Velmi dobré
4.2

Hodnocení našich klientů

pá 1.8.2014
"Relax a pohoda"
9.25
Celkový dojem kazí snad jen velká obsazenost hotelu, za náš pobyt jsme zaznamenali asi 10 různých národností. Mohu jen doporučit, stejně tak jako místní ZOO park, opravdu stojí za to a nejen pro děti, krmení žiraf, velboudů a slonů je velký zážitek. A třeba taky jeden z výletů lodí na menší ostrůvek Lobos. Služby CK také bez problémů, jednodušše skvělá dovolená, doporučuji.
10
"Poloha a pláž"
"Hotel stojící přímo u příjezdové cesty vedoucí napříč Costa Calmou, ale všechny pokoje s výhledem na druhou stranu. Písčitá pláž cca 300 m od hotelu je krásná a čistá. Dlouhá zhruba 1 km. Vždy dostatek volných lehátek se slunečníkem, zřejmě taky kvůli jejich zpoplatnění (13,50 €). Oceán nádherný, čistý a vhodný pro potápění. Neustále se měnící příliv a odliv, takže každý den vlny, menší či větší a rozdíl hladiny vody někdy až 2 metry. Pláž a oceán opravdu stojí za to."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je trochu starší se zrenovovanými pokoji. My jsem dostali pokoj velice prostorný, dobře vybavený a po celý čas dovolené jsme nemuseli řešit jediný problém. Samozřejmě kdo si chce najít mouchy tak je určitě najde, ale my jsme přijeli relaxovat."
10
"Služby a personál"
"Služby hotelu odpovídají kvalitě a hodnocení hotelu, personál je vysoce převyšuje. Pokoj uklizený každý den. Personál velice příjemný, sympatický a ochotný. Velice příjemná změna od uspěchaného domova."
7
"Zábava, sport, strava"
"Zábava - místní animační tým jedu svůj zaběhlý program klasického rázu, mají i dětský miniclub, ale jelikož je hostů opravdu hodně každému se nezavděčí. Navíc vše závisí také na tom jakým jazykem hovoříte. Sport - k dispozici jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal, basketbalové koše, minigolf, posilovna a sauna, vše je součástí All Inclusiv. Strava - vynikající, velký výběr. Zelenina, ovoce, ryby a mořské "potvory", maso, těstoviny, atd... Nechybí zákusky, zmrzlina a samozřejmě nápoje, alko i nealko, jak je libo. Vše umocněno skvělým servisem od personálu, velká pochvala."
ne 1.7.2012
"Nejkrásnější dovolená"
10
Půjčili jsme si auto a procestovali celý ostrov, duny jsou nádherné, jeskyně v Achuji, Moro Jable, pláž Sotavento...nejbělejší pláž na ostrově El Cotilo a samozřejmě nádherná dech beroucí pláž Cofete...snad to píšu dobře. Prostě nádhera, letos jedeme znovu na stejné místo.
10
"Poloha a pláž"
"Nádherná dlouhá pláž se světlým pískem navazující na úžasnou pláž Sotavento. Poloha skvělá pro výlety."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vybavení trošku starší, jsou tam i zrenovované pokoje, ale ty mají většinou němci, ale nám to nevadilo, vše bylo v pohodě. My jsme měli pokoj na dobrém místě, blízko recepce, baru, bazénu i jídelny, takže super."
10
"Služby a personál"
"Služby ok, pořád nám uklízeli pokoj a měnili ručníky, prostě bez chyby."
10
"Zábava, sport, strava"
"Zábava byla skvělá, vždy večer ve vnitřním baru. Sport si každý najde, my jsme spíše cestovali po ostrově. Strava úžasná, velký výběr, neustále doplňovali."
ne 1.4.2012
"Mačka vo vreci"
5
Bar pri bazene je fajn napojov aj pitia dosť a pre deti je aj zmrzlina ! v ponuke boli aj nejake male pokusy o pizzu a male zakusky,ale vzhladom na bohatu ponuku v jedalni ostavalo jedenie v hanbe!Najlepšie na všetkom je vynikajuce chladené španielské šampanské víno ale je len na škodu že ho nedávajú aj na obed aj keď máte all inclusive!Je len na raňajky a k večeri! Cez obed si môžete vybrať zo širokej ponuky vín ale za poplatok !
6
"Poloha a pláž"
"Pláž je vhodna pre rodiny s malými deťmi lebo vstup do mora je dlho po kolena! Radosť maju určite surferi. Lebo vietor im praje kým iní majú piesku plné oči!Zapáchajúce WC a otravujúci vyberači za lehátka!"
4
"Hotel a úroveň vybavení"
"Tešili sme sa na izbu v hoteli,ktorú sme mali zaplatenú a dostali sme bungalov,ktorý síce upratujú každý deň a vymieňajú uteraky ale všade citite starinu!WC odmietlo splachovať hned po prichode.Farebný televízor nam vymenili dva krát ale aj tak sme,,Pár" nemeckych a spanielskych programov a jeden polsky dopozerali cez ,, snezenie"!Doporucenie ktore Vam nik nepovie dopredu- Nedavajte si do trezoru na izbe fotoaparat s baterkami a tiež vypnite mobilný telefón !!! Lebo trezor sa zablokuje a odblokovat ho pride mechanik ale ak sa Vam to stane v noci už len ráno!!!"
6
"Služby a personál"
"Zamestnanci na recepcii su uslužní a tak isto aj personál v jedálni ale toto nečakajte od personálu na čistenie izieb tí ak nedáte uteráky do vane tak Vám ich nevymenia!"
4
"Zábava, sport, strava"
"Zábava na nule boli tam nejaké animačné programy pre deti a jeden večer pokus o kuzelnika a druhy krat tanovali nejakí španielskí začiatočnici národné tance! Ale mladí,ktori čakaju typ našeho Diska budu sklamaní!Čo sa týka stravy čakali sme viac druhov rýb a morských príšer-tak ako bolo na Gran Canarii ale dostanete len opakovane dusene mäso a tak isto dusene a pecene ryby a tie iste opakujuce sa chody!Chleba a pečiva je dobrý vyber ale hrozno nenajdete a melon bol len raz !"
út 1.11.2011
"Pěkná dovolená:)"
7.34
Celkový dojem: Hotel pěkný, krásný výhled z baru u pláže na moře - nezapomenutelné. Určite bychom se chtěli na Kanárské ostrovy vrátit,ale do jiného hotelu:)
"Poloha a pláž"
"Píščitá pláž,krásná a dlouhá. Vhodná pro ranní procházku při východu slunce.Podél pláže dojedete skoro až na konec ostrova."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel starší,ale pěkný.Je rozdělen na staší a novější část.Řekla bych,že postupem času opraví všechny pokoje.Zatím je cca půlka opravená(moderní vybavení),ale jsou zde ubytování jen Němci.Češi ubytují samožřejme ve staší části.Nedoporučuji si večer nechat otevřené balkónové dveře - Švábi."
8
"Služby a personál"
"Služby super,jídlo dobré.Výborné sýry.Mrzelo nás,že personál neumí Anglicky. Naopak výhodu mají ti co umí Německy.Z 90% potkáte na Kanárských ostrovech jenom Němce. "
6
"Zábava, sport, strava"
"Animační program nic moc. Každý večer v baru hrály ty samé písničky.Jak už jsme zmínila výše jídlo dobré."
st 1.12.2010
"Perfektní"
10
Byli jsme více než spokojeni a chystáme se tento hotel navštívit v březnu znovu. Krása divoké přírody, osamělost a ticho hor s burácejícím oceánem v nás vždy zanechá obrovský dojem.
10
"Poloha a pláž"
"Poloha i pláž jsou pro nás velmi ideální. Nádherný výhled na oceán a nekonečná pláž s postupným vstupem do oceánu."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel odpovídající své klasifikaci, nic nepředstírající. Na pokoji sat. TV, velká koupelna s bidetem."
10
"Služby a personál"
"Personál vlídný, snaživý, úklid denně. Znalost španělštiny vítána s obrovským nadšením."
10
"Zábava, sport, strava"
"Vzhledem k věku mé manželky a mému už moc nesportujeme, ale rádi tancujeme, což byla v hotelu nejedna příležitost. Strava vynikající, zvláště štědrovečerní menu jak kvalitou, tak množstvím nemělo chybu."
čt 1.10.2009
"Nádherná dovolená s dětmi"
9.5
Celkový dojem- naprostá spokojenost i přes drobňoučké nedostatky, počasí v půlce října nádherné, větřík příjemný, teplota vody tak akorát...Akorát obchody nic moc, potraviny dost daleko...
10
"Poloha a pláž"
"příjemné prostředí, pláž blízko hotelu"
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel z venku hezký, uvnitř je poznat, že je už hodně používaný (např.zašlé spáry, rozbité zárubně,rozbité dveře u skříně, smaltovaná vana),vybavení dostačující, odpovídá třem hvězdičkám, "
10
"Služby a personál"
"úklidová služba super, každý den čisté ručníky, ustláno, vytřeno, není co vytknout, dokonale čisto, personál milý a ochotný"
10
"Zábava, sport, strava"
"program pro děti úžasný,zpívání a tančení i u bazénu kolem poledne, i večerní program pro dospělé zajímavý /flamenco, street dance, Beatles..)Strava formou švědských stolů, bohatá a lehká, odpovídá teplému počasí, žádná těžká strava, co se po ní nemůžete hnout, moc nám chutnalo..."
st 1.4.2009
"Velmi pěkná dovolená"
8
Celkový dojem velmi dobrý, příjemné a čisté prostředí
8
"Poloha a pláž"
"Bungalovy v krásné rozlehlé zahradě, pláž také rozlehlá hned za zahradou, jemný písek"
"Hotel a úroveň vybavení"
"Vybavení standardní"
"Služby a personál"
"Personál ochotný a milý"
8
"Zábava, sport, strava"
"Chyběly večery pro tanec s živou hudbou, ale připravený program velmi pěkný, strava perfektní, bohaté švédské stoly, velký výběr"

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna