800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GREEN OASIS

Tento komplex bungalovů je vhodný pro rodinnou dovolenou. Nachází se v klidné jižní části ostrova, v krásné palmové oáze letoviska Costa Calma, 62 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento komplex bungalovů je vhodný pro rodinnou dovolenou. Nachází se v klidné jižní části ostrova, v krásné palmové oáze letoviska Costa Calma, 62 km od letiště.

Ubytování

Bungalovy mají k dispozici samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj se sedačkou, kterou lze použít jako přistýlku, televize se satelitním vysíláním (za poplatek), kuchyňský kout, terasu, koupelnu s WC. Každý bungalov má k dispozici svou zahrádku.

Vybavení

Komplex nabízí 126 patrových bungalovů, recepci, internetovou místnost, společenskou místnost, malý obchod, prádelnu, dětskou diskotéku, dětský klub, restauraci, bary. V zahradě se nacházejí 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel zajišťuje animační program pro děti i dospělé.

Stravování

V ceně je zahrnut program ALL INCLUSIVE , který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů včetně dopoledních i odpoledních občerstvení, včetně nápojů po celý den ( nealkoholických a místních alkoholických ).

Sport a zábava

Dětské hřiště, volejbalový kurt, tenisový kurt, kurty na squash, kulečník, stolní tenis, na pláži windsurfing, pronájem kol na recepci. Celý komplex se nachází cca 300 m od centra letoviska Costa Calma, kde najdete velké množství obchůdků a restaurací.

Pláž

Překrásná písečná pláž je vzdálena cca 15 min chůze od komplexu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×