800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL & VILLAS DUNAS JANDÍA

Hotel je součástí rozsáhlého komplexu Dunas Jandía Resort, který se nachází v mírném kopci a je od písečné pláže Playa de Jandía oddělen pouze pobřežní komunikací, jež pokračuje dále do malebného přístavu Morro Jable vzdáleného cca 2,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je součástí rozsáhlého komplexu Dunas Jandía Resort, který se nachází v mírném kopci a je od písečné pláže Playa de Jandía oddělen pouze pobřežní komunikací, jež pokračuje dále do malebného přístavu Morro Jable vzdáleného cca 2,5 km.

Ubytování

159 kompletně zrenovovaných pokojů vybavených koupelnou/WC, telefonem, TV/sat., malou ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Obdobně vybavená apartmá mají kombinovanou obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a 2 ložnice (možné zvýšené patro). Maximální obsazenost: DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, AP 4 dospělí.

Vybavení

Bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. V případě nízké obsazenosti hotelu hosté celého komplexu Dunas Jandía Resort využívají společnou recepci a restauraci v hotelu Dunas Paradise, součástí komplexu je také supermarket a diskotéka. V rozsáhlé tropické zahradě komplexu Dunas Jandía Resort se nachází celkem 6 bazénů. Internetový koutek za poplatek.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – občerstvení/snack během dne (11.00–14.30 hod.) – odpolední káva, čaj a zákusek (15.00–16.00 hod.) – vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.)

Sport a zábava

Zdarma stolní tenis, fitness a sport v rámci animačních programů. Za poplatek tenisové kurty (některé s osvětlením), biliár a minigolf. Na pláži možnost windsurfingu, potápění a dalších vodních sportů. Zábava: Denní i večerní animační program, večerní představení nebo živá hudba. Diskotéka. Pro děti: Dětský park se 6 dětskými bazény, dětské hřiště, miniklub (pro děti 4–12 let), minizoo, dětské animace, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Pláž

Bílá písečná pláž Playa de Jandía s pozvolným vstupem do moře je vzdálena v závislosti na místě ubytování 400–800 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Ke vstupu na pláž je možno využít podchod.

Náš názor

Rozsáhlý hotelový komplex střední kategorie s výbornou polohou doporučujeme zejména rodinám s dětmi a také těm, kteří chtějí svoji dovolenou strávit aktivně. Hotel doporučujeme všem, kteří hledají méně náročné ubytování za velmi příznivou cenu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×