800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIU CALYPSO

Hotel se nachází na jihu ostrova, 95 km od letiště, v centru letoviska Morro Jable. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na jihu ostrova, 95 km od letiště, v centru letoviska Morro Jable. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Vybavení

Hotel byl celkově rekonstruován v roce 2011. V jedné terasovité dvanáctipatrové budově nabízí 250 pokojů (4 upravené pro handicapované klienty), vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 2 konferenční místnosti (až 100 osob), 2 restaurace, 4 bary, bezplatné kadeřnictví, novinový stánek, prádelnu (za poplatek). V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté mohou k relaxaci využít i placené služby SPA (4 léčebné kabiny, masážní a tematické sprchy atd.) s venkovní relaxační zónou s jacuzzi. Několikrát týdně jsou připravována profesionální představení nebo živá hudba.

Ubytování

Standardní poko - 32 m2: Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení plazmovou televizi se satelitními programy, Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, minibar a trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Prostorná terasa je většinou s výhledem na bazén nebo do zahrady. Výhled na moře je v některých obdobích možné objednat (za příplatek), v některých je v ceně pobytu.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (starší 18 let).

Stravování

Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci s výběrem jídel místní i mezinárodní kuchyně, 2× týdně tematická večeře.

Sport a zábava

V hotelu je víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal atd.), zdarma stolní tenis a posilovna, za poplatek paddle a kulečník. Na pláži nabídka vodních sportů (windsurfing, potápění, plachtění, nebo kite surfing). Různé obchody, restaurace a služby jsou vzdáleny 200 m od hotelu, velké nákupní středisko přibližně 1 km a autobusová zastávka asi 50 m.

Pláž

V bezprostřední blízkosti hotelu je několik kilometrů dlouhá písečná pláž s jemným světlým pískem Playa de Morro Jable.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 90 km
×