800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OASIS BOUTIQUE CASA VIEJA

  • Malé nákupní možnosti naleznete cca 500 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ve vnitrozemí severní části ostrova Fuerteventura, 25 km od letiště, na kraji městečka La Oliva, které bylo v období 17. – 19. století politickým centrem ostrova. Jedná se o ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Vybavení

Hotel vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti z počátku 20. století. Původních 10 pokojů, bylo rozšířeno o 10 nově postavených vilek. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar a 2 typická španělská nádvoří tzv. patia, kde je bazén, lehátka a slunečníky. Součástí je rozlehlá otevřená zahrada.

Ubytování

Standardní pokoj
(cca 55 m2) Dvoulůžkový centrálně vytápěný pokoj je stylově zařízený, má dřevěné stropy a podlahu. Do vybavení patří televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, mramorová koupelna s WC, hydromasážní vanou a vysoušečem vlasů. Umístění - přízemí.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Snídaně a večeře jsou v hotelové restauraci. Součástí komplexu je stylová restaurace Casa Vieja, kde připravují i místní speciality na grilu.

Sport a zábava

Okolí nabízí možnost pěší turistiky a cyklistiky.

Pláž

Nejbližší pláže jsou cca 16 km od hotelu, u překrásných písečných dun se světlým pískem v okolí městečka Corralejo.

Obchody

Menší obchody jsou asi 500 m od hotelu a větší nákupní možnosti, obchody, restaurace a bary v centru městečka La Oliva (cca 2 km).

Internetové stránky

www.oasiscasavieja.com

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km
Nákupní možnosti: 500 m
×