Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Majanicho

RODINNÁ VILA ORIGO MARE

   Poloha a popis

   Poloha

   V severní části ostrova, 40 km od letiště, 8 km od města Lajares.

   Ubytování

   Vila - 3 ložnice
   Klimatizovaná vila má 3 ložnice. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (lednička, myčka, trouba, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač), televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, žehlicí prkno, žehlička, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Soukromá terasa se zahradou je vybavena nábytkem.
   Minimální obsazenost - 4 dospělé osoby.
   Maximální obsazenost – 7 dospělých osob a 1 dítě do 2 let.

   Vybavení

   Největší hotelový resort ostrova Fuerteventura (22.000 m2) byl otevřen v roce 2014. Je koncipován do stylu menšího městečka a nabízí celkem 323 vilek (5 uzpůsobených pro osoby tělesně postižené) rozdělených do 2 částí. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 2 restaurace, 4 bary, konferenční místnost, několik dětských klubů, herna, služby lékaře, prádelna, supermarket, půjčovna aut a kol. V první části je 5 vilových bloků, každý s vlastním bazénem pro dospělé a dětským bazénem, v druhé části je bazén pro dospělé (osoby starší 18 let, v zimních měsících vyhřívaný). U bazénů jsou sluneční terasy, lehátka a slunečníky, v areálu je také vodní park Crater Park (5 000 m2, vstup zdarma) s tobogány a skluzavkami, dětské hřiště. Hosté mohou využít i nabídku služeb Welness centra (kosmetické služby, masáže). Zkušený tým animátorů pořádá pro děti i dospělé programy s mnoha aktivitami, profesionální show a tematické večery.

   Stravování

   Vily jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Za příplatek je možné doobjednat snídaně, polopenzi nebo all inclusive.

   Pláž

   Malá přírodní pláž je u rybářské vesnici Machanicho (cca 1 km). Na pláž El Cotillo, která je od hotelu vzdálena asi 15 km, vozí hosty bezplatný hotelový autobus.

   Sport a zábava

   Posilovna, 2 tenisové kurty, paddle, minigolf, hřiště na fotbal, volejbal, stolní tenis, šipky, pétanque, zumba, lekce tance. Na pláži možnost vodních sportů (windsurfing, potápění, kite).
   Přímo v komplexu je několik obchůdků. Větší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou ve městě Corralejo (cca 12 km).