Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Galicie | Betanzos

Villa de Betanzos

  Hodnocení

  3.5115 reviews

  Poloha a popis

  Vybavení

  Do horních poschodí je možné vyjet výtahem. V hotelu je šatna, hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Je tady supermarket a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít 24 hodinovou bezpečnostní službu, službu hlídání dětí, autopůjčovnu, transfer-servis, prádelnu a kadeřnictví.

  Vybavení pokoje

  V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Hosté objektu dostanou na uvítanou dárek. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, adapter do zásuvky, budík a WiFi. Hosté najdou na pokoji domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby.

  Sport/zábava

  Hosté mohou odpočívat na terase. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, golf a golfový putting green. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například jízda na motorovém člunu, jízda na kánoi, plachtění a potápění. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít kosmetický salon a masáže. Je tady také diskotéka.

  Stravování

  Podávají se snídaně, brunch, obědy a večeře. Hotel nabízí také piknik.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248

  Vybavení hotelu

  • Wi-Fi
  • Masáže
  • Přístup k Internetu