800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EXE LAS CANTERAS

  • Hotel přímo na promenádě krásné dlouhé písečné pláže Las Canteras v letovisku Las Palmas
  • Bohatá nabídka wellness procedur

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel s lázněmi přímo na promenádě krásné dlouhé písečné pláže Las Canteras v letovisku Las Palmas. V bezprostřední blízkosti hotelu je na výběr velké množství restaurací, kaváren, barů a obchodů. Supermarket Hyperdino je hned naproti hotelu. Velké obchodní centrum Las Arenas je dosažitelné cca 15 min chůzí po promenádě. Na autobusovou zastávku se spojením do některých jiných měst ostrova se dostanete také za 15 min. Zajímavé historické centrum Vegueta je dosažitelné veřejným autobusem za cca 25 min.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici 3 typy pokojů: 1) Pokoje s prostornou terasou s výhledem na moře a pláž, 2) velmi prostorné pokoje s výhledem na oceán - bez balkonu, 3) levnější pokoje bez balkonu s výhledem do zadní ulice. Ve světlých a jednoduše zařízených pokojích je k dispozici klimatizace, sejf, minibar, TV a koupelna s WC a sprchovým koutem. Na střeše hotelu můžete ke slunění využívat velmi prostornou terasu s lehátky a krásným výhledem.

Vybavení

Za příplatek je možno navštěvovat hotelové lázně, kde je k dispozici vířivka, sauna, hammam a široký výběr masáží. Další služby - fitness, čistírna, společenské prostory a konferenční salónky, kopírování, wifi zdarma, parkování za příplatek.

Stravování

V ceně je snídaně formou bufetu. Po zbytek dne je pak možno navštívit bar hotelu, nebo zavítat do některé z taveren v blízkosti hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
×