800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA GOLETA

Dům stojí jen několik metrů od pláže, od které je oddělen pobřežní promenádou. Na okolní promenádě se nacházejí kavárny, bary, obchody, butiky. Obchodní centrum Las Arenas je vzdálené asi 1000 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dům stojí jen několik metrů od pláže, od které je oddělen pobřežní promenádou. Na okolní promenádě se nacházejí kavárny, bary, obchody, butiky. Obchodní centrum Las Arenas je vzdálené asi 1000 m. Centrum města, Parque Santa Catalina s autobusovým nádražím je vzdáleno asi 800 m. Historické části města Vegueta a Triana jsou v dosahu autobusovým spojením asi za 15 min.

Informace o ubytování

studia 2 lůžka bez stravování

Ubytování

2 studia s výhledem na moře mají ložnici se 2 lůžky, stolek, skříň a digitální TV. Součástí vybavení je malá kuchyňka (včetně ledničky, vařiče a základního nádobí), sprchový kout a WC. Jedno studio má menší balkón, druhé studio má okno. Obě studia jsou situována na promenádu a můžete si zde z balkónu a z okna druhého studia užít krásný výhled na pláž a oceán.

Shrnutí

jednoduché ubytování, které je velmi oblíbené pro svoji vynikající polohu. Doporučujeme jej všem, kteří chtějí bydlet v bezprostřední blízkosti pláže a mít krásný výhled na oceán. Velkou předností je i blízkost restauraci a obchodů.

Vzdálenosti

od pláže: cca 10 m od centra: cca 1 km

Příplatky

obousměrný transfer: 1150 Kč/taxi (až pro 4 osoby)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 1 km
×