800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySEASIDE GRAND HOTEL RESIDENCIA

Luxusní komplex vilek nacházející se v oáze Maspalomas uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a nabízí vysokou úroveň stravovacích a ubytovacích služeb typických pro řetězec Seaside. Hotel, který patří do řetězce „Leading Small Hotels of the World“, leží v klidné poloze uprostřed oázy Maspalomas a je vzdálen jen několik minut chůze od rezervace písečných dun Maspalomas se 7 km dlouhou písečnou pláží a od nákupní promenády v Maspalomas s mnoha kavárnami, restauracemi, bary a obchody. Středisko Playa del Inglés je vzdáleno cca 4 km. Zastávka taxi a linkového autobusu v bezprostřední blízkosti hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní komplex vilek nacházející se v oáze Maspalomas uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a nabízí vysokou úroveň stravovacích a ubytova- cích služeb typických pro řetězec Seaside.
Hotel, který patří do řetězce „Leading Small Hotels of the World“, leží v klidné poloze uprostřed oázy Maspalomas a je vzdálen jen několik minut chůze od rezervace písečných dun Maspalomas se 7 km dlouhou písečnou pláží a od nákupní promenády v Maspalomas s mnoha kavárnami, restauracemi, bary a obchody. Středisko Playa del Inglés je vzdáleno cca 4 km. Zastávka taxi a linkového autobusu v bezpro- střední blízkosti hotelu.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje ve dvoupatrových vilkách mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů, župan), telefon, individuální klimatizaci, minibar, TV/sat., CD přehrávač, DVD přehrávač, trezor a balkon. Pokoje typu DRX0 mají výhled do vnitrozemí nebo na okolní zástavbu. Pokoje typu DRY0 jsou orientovány směrem do zahrady nebo na duny.

Vybavení

94 pokojů rozmístěných ve dvoupatrových vilkách. Recepce, restaurace s nekuřáckou zónou, salon, piano bar, společenská místnost, snack bar, butiky, kadeř nický salon, internetový koutek a podzemní gará- že. V udržované zahradě se nachází sladkovodní bazén (možnost klimatizace/vyhřívání). Lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu k dispozici zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z bohatého menu nebo 3x týdně barbecue-bu- fet. U večeře je vyžadován společenský oděv.

Sport a zábava

Zdarma fitness centrum. Nejbližší golfové hřiště Campo de Golf Maspalomas je vzdáleno cca 1 km od hotelu. Zlevněná green fee i na všech ostatních 5 golfových hřištích na ostrově (rezer- vace tee time a platba na recepci hotelu).
Zábava: Zábavní možnosti, restaurace a bary se nachá- zejí v blízkém okolí hotelu.
Zvláštnosti: Hotel akceptuje psy do 5 kg za poplatek 25 eur/den (na vyžádání, platba přímo na recepci hotelu).
Pro děti: Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).
Pro handicapované: Hotel disponuje několika pokoji pro handicapované klienty. Pokoje jsou umístěny v přízemí (na vyžádání).

Pláž

7 km dlouhá písečná pláž Maspalomas s pozvol- ným vstupem do moře v proslulé přírodní rezervaci písečných dun se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×