800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINA DELUX

    Objekt je vhodný pro klienty hledající maximální soukromí a zároveň zázemí odpovídající vysokým požadavkům klientů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Letovisko Pasito Blanco je jedním z nejexkluzivnějších zákoutí ostrova, kam mají přístup pouze jeho obyvatelé a jejich hosté. Klidná rezidenční zóna sousedí s malým přístavem plným luxusních jachet a soukromou písečnou pláží. Místo je vybaveno supermarketem a plážovým klubem s restaurací. Pasito Blanco sousedí s Meloneras (cca 5 min jízdy), kde najdete další restaurace, kavárny, obchody, butiky s luxusním zbožím a další turistické vybavení. Golfový klub Lopesan Meloneras je vzdálen pouze cca 10 min chůze. Díky odlehlosti místa doporučujeme pronájem automobilu. Autobusová zastávka s pravidelným spojem je vzdálena cca 10 min chůze.

Ubytování

Prostorná komfortní vila se 3 ložnicemi se nachází pouze 300 m od pláže. Komplex 10 podobných vilek má svůj vlastní udržovaný bazén se zahrádkou a lehátky.
Hlavní ložnice je vybavena manželským lůžkem, druhá ložnice 2 oddělenými lůžky a třetí malá ložnice pouze 1 lůžkem. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní amerického stylu přímo navazuje na prostornou venkovní terasu s posezením. Na rovné střeše objektu byla zřízena další terasa s krásným výhledem na přístav a oceán a s posezením a lehátky na opalování. Dům je dále vybaven WiFi, pračkou, myčkou, ledničkou, mrazákem, pečící troubou, satelitní TV, DVD přehrávačem, zahradním grilem a klimatizací.

Vybavení

bazén, klimatizace v ceně, internet přes modem zdarma, výhled na moře

Stravování

bez stravování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 150 m
×