800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DORADA BEACH

Příjemný aparthotel s dobrým poměrem kvality poskytovaných služeb a ceny je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají kvalitní hotel v blízkosti pláže s programem all inclusive.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dorada Beach se nachází v blízkosti rybářského městečka Arguineguin na jihozápadě ostrova Gran Canaria, přímo na břehu moře. V okolí hotelu naleznete nákupní možnosti, restaurace a bary.

Vybavení

Devítipatrový hotel s celkem 195 pokoji disponuje vstupní halou s recepcí (možnost pronájmu trezoru), výtahy, restaurací, barem, barem s diskotékou a minimarketem. K venkovnímu vybavení patří bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), vířivka, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Na střeše hotelu se nachází terasa s vířivkou a lehátky zdarma.

Pokoje

Příjemná studia mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), obývací část (rozkládací pohovka)  kombinovanou s ložnicí a kuchyňským koutem, TV/sat., trezor (za poplatek) a balkon. Obdobně zařízená apartmá mají opticky oddělenou obývací část a ložnici. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři.

Zábava

Hotel Dorada Beach organizuje sportovní a zábavný program během dne a pravidelné večerní zábavní akce.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Dorada Beach je příjemný aparthotel s dobrým poměrem kvality poskytovaných služeb a ceny. Vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají kvalitní hotel v blízkosti pláže s programem all inclusive.

Pláž

Hotel Dorada Beach leží pouze 20 m od malého zálivu s přírodní oblázkovo-písečnou pláží a cca 800 m od větší pláže Playa la Lajailla. Známá, uměle vytvořená pláž se světlým pískem Anfi Beach, vzdálená cca 1,7 km, je dostupná příjemnou procházkou nebo linkovým autobusem. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma malé fitness, stolní tenis a vodní aerobik, za poplatek biliár a šachy.

Děti

Dětské brouzdaliště, miniklub, dětský animační program, internetový koutek pro děti v miniklubu, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • lehký snack (10.30-16.00 hod.)
  • odpolední káva, čaj a zákusek (16.00-17.00 hod.)
  • zmrzlina (10.30-21.00 hod.)
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30-24.00 hod.)

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.bullhotels.com

Wellness

Hosté mají volný vstup do hotelového spa centra s tureckými lázněmi, finskou saunou, solnou a ledovou místností, relaxačním bazénem s masážními tryskami, relaxační zónou a klidovou zónou s vodními postelemi, masáže za poplatek. Osoby do 18 let pouze v doprovodu dospělých, děti do 16 let pouze 9.00-12.00 hod.

Internet

Internetový koutek (pro osoby starší 16 let) a WiFi v lobby a v baru u bazénu zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
×