Španělsko | Gran Canaria | Playa del Inglés

ABORA BUENAVENTURA BY LOPESAN HOTELS

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

st 1.3.2017
"hodnocení hotelu"
5.75
Hotel i okolí fajn. Jen nám dojem pokazila hlučnost hotelu. Večerní animace byly příšerné! A byly každý den.
7
"Poloha a pláž"
"Poloha v centru. Pláž pěšky cca. 10min. Z hotelu jezdí dopoledne každou celou hodinu bus k pláži zdarma. U hotelu stanoviště taxi. Bus kousek za rohem. Pláž pěkná, se zlatohnědým pískem. Voda studená. Po pláži se promenují davy turistů. Směrem doprava cca. 5km maják. Po cestě nudapláž plná starých turistů."
7
"Hotel a úroveň vybavení"
"Obří hotel z více komplexů. Z počátku jsme trochu bloudili, pak v pohodě. Lepší (tišší) je část u bazénu s mostíkem. V druhé části hlučné animace dlouho do noci! Bohužel bylo slyšet i do druhé části. Takže jsme celý týden nespali :( Noční klid v deset zde neplatí....Vybavení pokojů odpovídá obrázkům. Je již trošku postarší. Postele vržou. V koupelně fen.Voda se nedá pít. Ale dá se koupit levně v blízkých obchodech. Jídlo výborné, velký výběr. Jen chyběly knedlíky a omáčky :D Zato hranolek a ryb jsme se přejedli. Večeře na tři etapy kvůli množství lidí. První až v půl sedmé...trvají do půl desáté."
8
"Služby a personál"
"Pokojské stlali vzorově první dny. Poté, když nedostali nic, tak jen tak hala bala. Ručníky měnili denně."
1
"Zábava, sport, strava"
"Srava výborná, viz. výše. Nápoje k večeři se platí, pokud nemáte all inkluziv. Nápoj limo 2,20 eura. Velké vody v marketech okolo eura. Zmrzlina 2,50 kopeček v cukrárnách. Nanuky do 2 eur :) Zábava - animace - šipky, bingo. U vedlejšího bazénu diskotéky, hudba...dlouuuho do noci :( V hotelu nabízeli fakultativní výlety. Jednotlivé kanceláře také. Ceny vyšší. okolo 30 eur na osobu. Nejblíže 9km Palmitos park. Dostanete se sami busem. Nyní akce 4,40 eur na zpáteční cestu. Park stojí za návštěvu. Pěkný je i výlet do hor. Např. Roque Nueblo ve středu ostrova. Zde je i trošku zeleně. Samotný výstup na cca hodinku. Dostanete se autem. Autobusy jezdí tak 3 krát za den. "
pá 1.1.2016
"Super dovča"
9.5
výborný, děkujeme a rádi doporučejeme.
8
"Poloha a pláž"
"na pláž jezdí zdarma hotelový autobus, ale ani jsme nevyužili. pláž je vzdálená pohodovou procházkou asi kilometr. výborný je bezbariérový přístup pro kočárky. na útesu nad mořem vede promenáda."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"využívali jsme malé dětské hřiště, bazén a lehátka. spokojenost"
10
"Služby a personál"
"bez problémů."
10
"Zábava, sport, strava"
"animační program se nám moc líbil. děti byly z delfínka Panchiho nadšené, vzpomínaly i po návratu. strava výborná, pro nás zatím nejlepší z cca 10ti dovolených. jen džusy chemické jako všude."
po 1.6.2009
"Pekny hotel nedaleko centra"
Velmi dobry, pri moznosti vybrat si hlucnejsi nebo tissi cast bych doporucila i rodinam s detmi.
"Poloha a pláž"
"Plaz je vzdalena asi pul kilometru, jinak jezdi kazdou hodinu autobus primo od hotelu. Kolem hotelu hodne restauraci, obchodu, diskotek, pritom neni az tak hlucny."
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pokoj byl pekny, prostorna koupelna, jemne klimatizovano"
"Služby a personál"
"Personal ochotny, vzdy uklizeno"
"Zábava, sport, strava"
"Spousta animacnich programu, jedine, co nam trochu vadilo, ze nam nedali pri ubytovani vybrat, kterou cast hotelu bychom preferovali, zda tu tissi, kde jsou pod okny jenom palmy a bazeny nebo hlucnejsi, kde bezi do pulnoci programy. Tento pozadavek jsme jim napsali do referenci, tak snad se priste polepsi. Co se tyce jidla - nepreberne mnozstvi, dokonce rana bylo i piti zdarma, byli jsme velmi spokojeni."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna