Španělsko | Gran Canaria | Playa del Inglés

ABORA CONTINENTAL

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

čt 1.8.2013
"Báječný hotel, skvělé služby, doporučuji!"
10
Jela bych hned zase, byli jsme unešení. Snad jen jediné mínus hotel měl a to absenci klimatizace:-( ale na recepci Vám zadara půjčí větrák.
10
"Poloha a pláž"
"Přímo u písčité pláže Playa del Inglés s velmi pozvolným vstupem do moře, chráněno od mořských vln kamennou záterasou. Hotel leží přímo u promenády, do centra města je to 10-15 min. procházkové chůze po promenádě, takže super."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Služby naprosto srovnatelné s arabskými hotely - celodenní animační programy pro děti i cvičení v bazénu pro dospělé, nádherná obrovská palmová zahrada se dvěmi bazény, třemi vířivkami, uvnitř různé zábavní automaty, ping pong, tenisové hřiště. O jídle nemluvě - tam se vážně nešetří, nevíte, co jíst dřív, jak jsou švédské stoly bohaté, na snídani denně studený i teplý bufet (např. před vámi dělají palačinky, volská oka), večer spousta masa všeho druhu, hlavně před Vámi grilují, mořské potvory, čerstvé grilované ryby každý večer, krása. Spousta ovoce jak ráno tak večer, prostě super."
10
"Služby a personál"
"Velice příjemný, ale zase neobtěžuje, ve všem vyjdou vstříc, dobře rozumnějí, i uklízečky uctivě zdraví, pořád krásně naklizeno."
10
"Zábava, sport, strava"
"Vše již uvedeno v bodech výše, vše báječné, mohu jen doporučit. +ještě pokoje jsou velké, prostorné a v telce hraje ČT 24;-D"
po 1.12.2008
"krásná dovolená"
10
Nádherná dovolená,bezpečná země,inteligentní národ,všem doporučuji,jeďte budete dlouho vzpomínat.
10
"Poloha a pláž"
"Pláže čisté,upravené,na plážích pouštěly draky,do písečných dun skákaly s padáky,mnoho nudistických pláží,podél moře mnoho obchůdků,atrakcí.Vše rozkvetlé,vysázené,krásné prostředí."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel krásný,čisto,na úrovni.Na dvoře bazény,vířivka."
"Služby a personál"
"Bez námitek,vše v naprostém pořádku."
10
"Zábava, sport, strava"
"Každý večer byly animační programy u kterých jsme se vždy pobavili.Střídala se živá hudba,artisté,přehlídka hadů,zábava pro všechny.Animátoři už od rána vymýšlely hry,tance,sport,každý si našel co ho zajímá.Co se týká stravy,s takovou nabídkou dobrého jídla,pití,velkým výběrem ovoce,zeleniny,zákusků,zmrzlin,lihovin jsme se setkali jen vždy na Kanárských Ostrovech."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna