800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IFA BUENAVENTURA

Hotel IFA Buenaventura se nachází v těsné blízkosti centra města Playa del Inglés, na ostrově Gran Canaria, jen pár minut od pláže a 300 metrů od nákupního a zábavního centra. Hotel nabízí vše, aby jste si užili komfortní dovolenou, plnou zábavy v mimořádném prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel IFA Buenaventura se nachází v těsné blízkosti centra města Playa del Inglés, na ostrově Gran Canaria, jen pár minut od pláže a 300 metrů od nákupního a zábavního centra. Hotel nabízí vše, aby jste si užili komfortní dovolenou, plnou zábavy v mimořádném prostředí.

Ubytování

Hotel IFA Buenaventura má 724 prostorných standardních dvoulůžkových pokojů, všechny nově zařízené a vybavené jednolůžky nebo manželskou postelí, obývacím pokojem a rozkládací pohovkou pro třetí osobu v případě potřeby. Všechny pokoje mají kompletní koupelnu, velký zařízený balkon, TV se satelitním příjmem s volnými i placenými kanály, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, trezor k pronájmu a bezpečnostní zamykání dveří. Za příplatek si můžete na pokoj pronajmout mini-ledničku.

Vybavení

IFA Buenaventura je součástí hotelového řetězce Lopesan Hotels & Resorts. Hotel IFA Buenaventura má 2 restaurace. Jedna z nich je bufetová restaurace, která nabízí teplé i studené pokrmy. IFA Buenaventura nabízí pestrý zábavní program pro dospělé i děti, stejně jako fitness centrum, 3 tenisové kurty a basketbalové hřiště. K dispozici jsou také thajské masáže. V IFA Buenaventura je 24-hodinová recepce, stejně jako pronájem aut. K dispozici je také kadeřnictví a salon krásy.

Zábava

Golf - Plavání - Tenis - Fitness zařízení - Kadeřnictví - Lázeňské služby - Bazén - 'Panchi World' - ráj pro mladé hosty - Výlety po ostrově

Hřiště

Lopesan Meloneras Golf

Lopesan Meloneras Golf je perfektně umístěno u moře v exkluzivní turistické zóně Costa Meloneras, v jižní části Gran Canaria. Toto 18-ti jamkové hřiště s parem 71 bylo navrženo Američanem Ronem Kirbym a jeho rozloha činí 520 000 m2. Díky překrásným jezírkům a palmám, a rovněž fantastickým panoramatům, je to skutečně krásné místo, na kterém si milovníci golfu plně vychutnají svůj oblíbený sport. Toto úžasné hřiště má výjimečnou polohu a orientaci. Bylo vytvořeno podél pobřeží směrem na západ od majáku Maspalomas. Je perfektně chráněno před silnými větry typickými pro tuto oblast. Kromě blízkosti moře má také několik jamek přímo u pobřeží, čímž je v porovnání s ostatními hřiště na ostrově výjimečné, a tudíž přitažlivé pro fanoušky golfu. Při pohledu z greenů má hráč před sebou výjimečný výhled na zelenou trávu plynule přecházející do modrého oceánu. Zároveň se v dálce tyčí impozantní pohoří tohoto ostrova. Lopesan Meloneras Golf je vnímáno jako hřiště s vysokou technickou úrovní. Hrát na něm mohou hráči všech úrovní, zároveň je to perfektní volba pro významné mezinárodní šampionáty. Náročnost hřiště je postupná; začíná s velice jednoduchým parem 4. Hráč tak postupně získává důvěru ve vlastní hru, díky které může s úspěchem čelit zbytku jamek. Na druhou stranu má každá jamka čtyři různá odpaliště, což je velice zajímavé nejen pro profesionální hráče, ale i pro amatéry.

×