800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PUERTO DE LAS NIEVES

Hotel se nachází přímo v centru vesničky Puerto de Las Nieves. Nedaleko hotelu jsou restaurace a kavárny a na pláže s tmavými oblázky a do malebného přístavu je to také blízko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází přímo v centru vesničky Puerto de Las Nieves. Nedaleko hotelu jsou restaurace a kavárny a na pláže s tmavými oblázky a do malebného přístavu je to také blízko.

Informace o ubytování

hotel 1 - 3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Ubytování

hotel patří k nejlepším v této oblasti. Je možné vybrat si ze 3 typů pokojů: 2lůžkový pokoj s terasou, 2lůžkový pokoj se salónkem a junior suitu (50 m2), kde může být ubytováno až 5 osob. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, minibarem, TV/SAT, trezorem, internetovým připojením, telefonem, županem, WC a koupelnou s fénem a koupací vanou.

Vybavení a služby hotelu

sauna, fitness centrum, herna, lázeňské a wellness centrum, masáže, jacuzzi, turecká/parní lázeň, krytý bazén, pokojová služba, společenské prostory, business centrum, prádelny, snídaně do pokoje, služba žehlení, půjčovna kol, obědové balíčky, fax/kopírka, připojení na internet a parkoviště.

Stravování

v hotelové restauraci je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře se podávají v hotelové restauraci (výběr ze 2 nebo 3 jídel) nebo v restauraci Dedo de Dios (asi 4 minuty chůze od hotelu), kde si hosté vybírají z jídelního lístku (předkrm, hlavní chod a desert). Obědy se podávají v restauraci Dedo de Dios.

Shrnutí

příjemný nevelký hotel s prostornými pokoji blízko pláže a navíc v oblasti, která není zkažená masovým turismem. Můžete si zde skvěle zaplavat v Atlantickém oceánu a užít si typickou přímořskou atmosféru malebného přístavu Puerto de las Nieves. Po dni stráveném výlety po ostrově si můžete dopřát lázeňské služby např. vodní střiky, perličkové koupele, jacuzzi a další.

Vzdálenosti

od moře: cca 100 m od centra: cca 50 m

Příplatky

oběd: 390 Kč/osoba/den večeře: 390 Kč/osoba/den obousměrný transfer: 1950 Kč/taxi (až pro 4 osoby)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m
×