800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL GRECO

V jižní části ostrova, 50 km od letiště, v rekreační oblasti Puerto Rico. V části komplexu (zóna VIP) je akceptován pobyt pouze hostům starším 18 let.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jižní části ostrova, 50 km od letiště, v rekreační oblasti Puerto Rico. V části komplexu (zóna VIP) je akceptován pobyt pouze hostům starším 18 let.

Ubytování

Apartmán – 1 ložnice:
(Uveden v ceníku – 55 m2 včetně terasy/balkónu) Klimatizovaný apartmán nabízí samostatnou dvoulůžková ložnice, prostorný a moderní obývací pokoj s pohovkou a plně vybavenou kuchyň (lednička s mrazničkou, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, varná konvice atd.). Do vybavení patří i LCD televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon s možností připojení k internetu (za poplatek), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled na moře, s výjimkou prvního patra, kde je výhled na bazén.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby.

Apartmán – 2 ložnice:
(Uveden v ceníku - 75 m2 včetně terasy/balkónu) Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a terasu nebo balkon.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti, nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov:
(Příplatek uveden v ceníku – 60 m2) Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, má dvě velké ložnice, bezpečnostní zámek u dveří, obývací pokoj s pohovkou, dvě koupelny a samostatnou terasu. Umístění – přízemí, v samostatné VIP zóně se soukromým bazénem a jacuzzi příští generace.
Maximální obsazenost – 4 osoby (starší 18 let).

Vybavení

Nově rekonstruovaný čtyřpatrový hotel je rozdělen do dvou oblastí: hlavní část tvoří 77 apartmánů a suite, druhou (zóna jen pro dospělé) 9 bungalovů a 6 apartmánů. V centrální třípatrové budově je vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém areálu (oboje za poplatek), 3 restaurace a 2 bary, soukromé parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s vyvýšenou jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. VIP zóna je situována v klidné oddělené části hotelu s vlastní recepcí a samostatným vchodem, zde mají hosté k dispozici bazén v zahradě u bungalovů vyhřívaný (v zimních měsících vyhřívaný) a bazén s cirkulačním okruh SPA v oblasti apartmánů. Pro handicapované klienty má hotel uzpůsoben výtah a speciální vanu v některých apartmánech (podrobnější informace na vyžádání).

1
1
1
3000
1

Stravování

Apartmány i bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat snídaně a večeře.

Pláž

Hotel má vstup přímo na plážovou promenádu u pláže Puerto Rico se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře (cca 100 m), bílá písečná pláž Amadores je vzdálena cca 1,5 km.

Sport a zábava

V hotelu je posilovna, na pláži jsou v nabídce různé vodní sporty, potápění, windsurfing nebo lodní výlety. Přibližně 750 m od hotelu je minigolf, golfové hřiště Anfi Tauro je vdálené asi 3 km, Salobre golf 10 km.

Obchody

Několik menších obchůdků je přímo na plážové promenádě u hotelu, přibližně 850 m od hotelu je největší obchodní centrum městečka Puerto Rico s obchody, restauracemi, bary, diskotékou i nočními kluby.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 50 km
Nákupní možnosti: 100 m
×