800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGLORIA PALACE AMADORES THALASSO & HOTEL

  • Bezplatené Wi-Fi připojení v hotelu
  • Termální bazény se slanou vodou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Gloria Palace Amadores leží v jižní části ostrova, 45 km od letiště v rekreačním středisku Playa Amadores.

Ubytování

Prostorný moderně zařízený dvoulůžkový pokoj s klimatizací má ve vybavení televizi se satelitními programy, telefon s možností internetového připojení (za poplatek), trezor (k pronájmu), ledničku (minibar na vyžádání), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu, většinou s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení

Hotel s překrásným výhledem na oceán byl otevřen v roce 2003. Svým hostům nabízí 392 pokojů, vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, několik výtahů (jeden panoramatický), restauraci a několik barů, obchod se suvenýry, butiky, internetovou kavárnu, dětský klub, půjčovnu automobilů a kryté parkoviště. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a sprchami. Pro děti i dospělé je připravován celodenní a večerní animační program. K hotelu patří i centrum Thalasoterapie (kryté termální bazény se slanou mořskou vodou ohřátou na 37 °C, sauna, turecké lázně, masáže a rozličné léčebné procedury s produkty pocházejícími z moře, atd.).

Zábava

Zdarma petanque, lukostřelba, sportovní střelby a šipky. Za poplatek 1 tenisový kurt s osvětlením (instruktor k dispozici na vyžádání), posilovna, kulečník. Hotel zajišťuje speciální slevy na green fee (7 km Salobre Golf, 4 km Tauro Golf, 12 km Meloneras Golf, 15 km Golf Maspalomas).

Hřiště

Campo de Golf de Maspalomas

Tento golfový areál na jihovýchodním pobřeží ostrova byl otevřen v roce 1968, navrhnul jej Mackenzie Ross. Hřiště se nalézá v oblasti San Bartolomé de Tirajana, téměř v centru letoviska Maspalomas, a obklopuje jej nepředstavitelně nádherná krajina písečných dun, palem a pláží.

Místní golfové dráhy jsou téměř dokonale rovné, a proto během hry nebudete muset praktikovat „horskou turistiku". Jednotlivé jamky jsou však strategicky umístěny mezi velké bunkry ze zlatého písku. Specialitou hřiště je „dvoupatrová" odpalovací zóna s délkou větší než 300 m.

Campo de Golf de Maspalomas sousedí s písečnými dunami pláže Playa del Inglés, takže Vám nabídne nezapomenutelný požitek ze hry.

Anfi Tauro Golf

Hřiště navrhla skupina golfových architektů (Von Hagge, Baril a Smelek). Původně se jednalo o malou, ale technicky náročnou tříparovou devítku, která byla vhodná na pilování hry. V roce 2007 byly od ní směrem k moři otevřeny dvě nové osmnáctky.

Hřiště se rozkládá na 85 tisících m2 mezi skalami v údolí Tauro. Vyznačuje se bohatou zelení i propracovanou vodní architekturou, je z něj krásný výhled na hory i na oceán. Z letiště se na něj dopravíte za pouhých 45 minut.

Salobre Golf & Resort

Hřiště navržené Donaldem Furé otevřeli v roce 2003. Leží ve velmi členitém a na hru náročném terénu v sopečné a pouštní krajině s mnoha stržemi, připomíná zelenou oázu.

Vysoká poloha hřiště s sebou přináší spoustu úžasných pohledů na moře a hory, ale také značné výškové převýšení, které musí hráči překonat.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 45 km
×