Španělsko | Gran Canaria | San Agustin

GLORIA PALACE SAN AUGUSTIN

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  čt 1.3.2012
  "Krásná dovolená"
  10
  Velmi krásná dovolená jela bych znovu.Velmi příjemná delegátka ve všem nám pomohla.Jmenuje se MONIKA BAJERLOVÁ.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Vyhovující"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Vybavení hotelu velmi dobré"
  10
  "Služby a personál"
  "Byla jsem spokojená"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Strava výborná.Bylo všeho dost."
  út 1.9.2009
  "Příjemná dovolená "
  10
  Celkový dojem velmi kladný. Spokojenost na všech stranách. Klidně bych na stejné místo i do hotelu jela znovu.
  10
  "Poloha a pláž"
  "umístění hotelu na kopečku cca 500m písčitá pláž, koupání dobré, mírný vstup do moře, občas větší vlny, a větší vítr."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Pokoje prostorné, velká dvojpostel s možností přistýlky - rozložitelný gauč, vestavěná velká skříň, menší skříň, ve které je lednička a na ní TV, vařič na vodu a klimatizace. Koupelna s WC. Také prostorný balkon, kde máte soukromý."
  10
  "Služby a personál"
  "Na služby a na personál si nemůžu vůbec stěžovat. Příjemní, ochotní, zdvořilý a hlavně tolerantní při horší jazykové domluvě. "
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Velký výběr různých pokrmů a můžete si dát na co zrovna máte chuť, každý den bylo jídlo obměněno. Já osobně jsem byla velmi spokojená se stravou. Zábava - každý večer od 18-22 živá hudba a 22-23 vystoupení, posezení venku v areálu hotelu."
  út 1.9.2009
  "Skvělý hotel "
  10
  Super dovolená.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Blízko u pěkné pláže. Zdarma jezdí přímo od hotelu autobus na vzdálenější pláže na písečných dunách."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Super. Ani jsem si nemusela brát nic z domu. Vše na pokojích je, včetně rychlovarné konvice, různých druhů čajů, hřebínek, fén, sprch. gel, šampón, mýdlo, ručníky, televize..... "
  10
  "Služby a personál"
  "Na jedničku s hvězdičkou. Velice milý, ochotný personál, který je snad i schopný snést vám modré z nebe. Měli jsme menší problém s kartou od pokoje, nezaviněnou nikým z personálu a přesto jsme jako omluvu měli na pokoji v kýblíku s ledem šampaňské a mísu s ovocem. Také jsme dostali zdarma vstup do termálních léčivých bazénů. V tomto hotelu jsou na skvělé úrovni a neustále se s úsměvem na rtu o vás starají. Vřele doporučuji. Nikdy jsem se s takovým komfortem nesetkala a to jsem toho skutečně hodně procestovala. "
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Výborné."
  po 1.9.2008
  "Hotel se skutečně nachází na vyvýšenině nad střediskem San Augustín"
  5.34
  Řekla bych, že úroveň tohoto hotelu jde směrem dolů. V hotelovém baru je dokonce na barovém pultu velká cedule, že hosté s All inclusive mají nárok pouze na 2 drinky. A poslední den pobytu Vám hotel All inclusive ukončí ve 12 hodin, takže i když máte tento den zaplacený, musíte si veškeré občerstvení v odpoledních hodinách platit zvlášť. Pro hosty odjíždějící z hotelu v nočních hodinách nejsou moc ochotni zajistit protor, kde se mohou před odjezdem upravit (alespoň ne pro české hosty), což se mi v jiných hotelech 4* nestalo.
  6
  "Poloha a pláž"
  "Vhodné pro lidi s kondicí, toužící prožít skutečně velmi klidnou dovolenou, za předpokladu, že budete ubytováni v hlavní budově. Pláž menší, ale příjemná."
  6
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel a jeho služby odpovídají standartu 3*. Některé prostory připomínají socialistické klubovny."
  "Služby a personál"
  "Personál nelze hodnotit celkově, protože je ho mnoho, někteří jsou báječní (např. pokojový personál), ale na recepci jsem se setkala s pracovníkem, který lhal, byl neochotný a musela jsem se chovat velmi tvrdě, když jsem požadovala za své peníze odpovídající služby. Personál restaurace nedostatečné služby, mají vesměs jazykovou bariéru. "
  4
  "Zábava, sport, strava"
  "Animace u bazénu, tenis, Talasoterapie je zde mnohem lepší než v jiných hotelích. Lidé se zaplacenou snídaní zde měli problém se stravováním, protože v hotelové restauraci chtějí za večeři bez nápojů cca 22,-- Euro (což neodpovídá kvalitě nabídky), a v San Augustinu není moc hospůdek, takže se musí na Playa del Inglés, ve večerních hodinách musíte použít taxi za cca 3,-- Eura."

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna