800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGuernsey - Baskicko - Galicie

Guernsey - Baskicko - Galicie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

IJMUIDEN / AMSTERDAM (HOLANDSKO)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC OPERA 4*. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

ST. PETER PORT (GUERNSEY)
I když toto rychtářství – jak zní úřední název - oficiálně patří pod správu britské koruny, požívá velkých svobod. Velká Británie "se stará" pouze o diplomatické styky a obranu. Ostatní je přenecháno svérázným ostrovanům.

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

LA CORUNA (ŠPANĚLSKO)
Bránu Galicie si kdysi vybral Caesar jako přístupový bod k obchodníkům na pobřeží severního Španělska a Francie. Po jeho stopách se můžete vydat v ulicích starého města, ale i dále ve vnitrozemí. Doporučujeme výlet do poutního místa Stantiago de Compostella, či do královského gotického města Betanzos.

5. den

BILBAO (ŠPANĚLSKO)
Město budované od roku 1300 z malé rybářské osady zásluhou dona Diego Lopez de Haro má nádherné historické centrum, Guggenheimovo muzeum umění a také vznášející se přívoz, mezi předměstími Gexto a Portugalete – plošinu, přepravující auta i pěší nad hladinou řeky. Loď kotví v Gexto, vzdálenost do Bilbaa: 20 minut přímou vlakovou linkou.

6. den

LA ROCHELLE (FRANCIE)
Oblíbené výletní místo má nádherný starý přístav, který charakterizují dvě strážní věže i krásné centrum. Mimo La Rochelle a nedaleký ostrov Ile de Re můžete podniknout výlet do nevelkého města Cognac, kde vznikla světoznámá jemná brandy.

7. den

PLAVBA NA LODI

8. den

SOUTHAMPTON – LONDÝN (VELKÁ BRITÁNIE)
Pro výpravu za hodnotným výletem nelze doporučit nic jiného než Londýn. Kdo tuto metropoli již zná, tomu se nabízí královský Windsor, tajemné Stonehenge, lázeňský Bath nebo město Winchester, kde kde je na hradě vystavena kulatá deska sněmovního stolu krále Artuše. Vzdálenost přístav – Londýn: 135 km.

9. den

IJMUIDEN / AMSTERDAM (HOLANDSKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Andalusie

16°C Jasno

Barcelona a okolí

15°C Dešťové přeháňky

Costa Brava

17°C Oblačno

Formentera

16°C Slabý déšť

Ibiza

16°C Slabý déšť

Madrid a okolí

10°C Polojasno

Mallorca

17°C Slabý déšť

Menorca

16°C Slabý déšť

×