Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Ibiza | San José

Aquarium

   Hodnocení

   432 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Apartmánový hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, restaurace, jídelna, bar, TV místnost, služba hlídání dětí a prádelna. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet (za poplatek). Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička a mini lednička. Na pokoji je telefon. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například tenis, potápění, stolní tenis a solárium a za poplatek kulečník. V hotelu lze navštívit také animační program a miniklub.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248