800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INVISA CLUB CALA VERDE

Tuto novinku v našem programu doporučujeme všem klientům vyhledávajícím klidnější část ostrova a kvalitní služby hotelu s možností all inclusive. Rodiny s dětmi jistě ocení široký program pro děti v hotelovém miniklubu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova u pláže Playa de Es Figueral. Turistické středisko Santa Eulalia je vzdáleno 10 km (hotelový minibus zdarma), San Carlos 3 km, malé letovisko Es Figueral s malým supermarketem, restaurací a kavárnou cca 200 m. Hlavní město Ibiza vzdáleno 25 km (pravidelné autobusové spojení). Hotel je obklopen nádhernou přírodou, kde je mnoho možností procházek s neopakovatelnými výhledy na tyrkysové moře.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (individuální), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek), ledničku, rychlovarnou konvici a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře za poplatek.Maximální obsazenost : 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Vybavení

Komplex se skládá ze 7 budov obklopených krásnou zahradou. V hlavní budově naleznete vstupní halu s recepcí, TV salon, čítárnu, bar na terase, restauraci, obchod se suvenýry, konferenční sál. Venku bazén s terasou s nádherným výhledem na záliv a moře, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti záloze. Venkovní bar s možností grilování. Pro děti : Dětský bazén, miniklub s bohatým programem pro všechny věkové kategorie (3–6 let, 7–13 let + nad 13 let), dětská postýlka zdarma.Pro handicapované : Bezbariérový pohyb v celém areálu včetně přístupu do bazénu. Hotel ovšem nedisponuje speciálně upravenými pokoji.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k večeři zdarma pro všechny klienty. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive : – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavním jídlům a v barech – během dne nápoje v baru (11.00–23.30 hod.) – možnost večeře formou venkovního grilování – odpolední káva, čaj a zákusky (16.00–17.00 hod.) – zdarma trezor na pokoji

Pláž

Nádherná písečná pláž je vzdálena cca 200–600 m (vzdálenost také záleží na tom, v jaké části komplexu jsou klienti ubytovaní), bezproblémový vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Možno dojít z kopce po speciálně upravené rampě, kde nejsou schody. Cca 3 km od hotelu nudistická pláž Agua Blanca.

Sport a zábava

Zdarma tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, multifunkční hřiště, aerobik, pétanque, další skupinové sporty v rámci animačních programů. Za poplatek biliár, vodní sporty na pláži. Animační programy pro dospělé i děti, večerní vystoupení a show.

Náš názor

Tuto novinku v našem programu doporučujeme všem klientům vyhledávajícím klidnější část ostrova a kvalitní služby hotelu s možností all inclusive. Rodiny s dětmi jistě ocení široký program pro děti v hotelovém miniklubu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ibiza

23°C Skoro jasno

×