800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinovaný pobyt na Baleárských ostrovech - Mallorca a Ibiza

Mallorca + Ibiza

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

Ubytování 4 noclehy na Mallorce a 3 noclehy na Ibize. 
1. den: Odlet z Prahy na letiště Palma de Mallorca, transfer do hotelu, ubytování, večeře a nocleh.
2. – 3. den: Pobyt na ostrově Mallorca s možností koupání a odpočinku, možnost zakoupení fakultativních výletů dle aktuální nabídky na místě, polopenze, nocleh v hotelu.
4. den: Snídaně, transfer autokarem do přístavu a trajekt lodí na ostrov Ibiza (trajekt trvá cca 3 hodiny v závislosti na typu lodě). Po připlutí na ostrov transfer do hotelu, ubytování, volno, večeře a nocleh.
5. – 6. den: Pobyt na ostrově Ibiza s možností koupání a odpočinku, možnost zakoupení fakultativního výletu lodí na ostrov Formentera, polopenze, nocleh v hotelu.
7. den: Snídaně, volno, transfer autokarem do přístavu a trajekt lodí zpět na ostrov Mallorca, transfer do hotelu, ubytování, večeře a nocleh.
8. den: Snídaně, individuální program v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště Palma de Mallorca a odlet zpět do Prahy.

Fakultatitvmí služby

• příplatek za jednolůžkový pokoj 5.990,- Kč
* fakultativní výlet lodí na ostrov Formentera 1.990,- Kč dospělý, 990,- Kč dítě do 12 let

Informace2

Výlet lodí na ostrov Formentera Celodenní výlet na jeden z nejmenších Baleárských ostrovů (rozloha ostrova jen 83 km2), který je dosažitelný pouze lodí z ostrova Ibiza. Ostrov je relativně plochý a všechna místa jsou snadno dosažitelná na kole. V ranních hodinách odjezd autokarem z hotelu do přístavu a trajekt menší lodí na ostrov Formentera, následuje autokarový výlet po ostrově, v rámci kterého mj. uvidíte přístav La Sabina, historický mlýn Molino viejo, návštívíte městečko El Pilar de la Mola - procházka po jeho historické části, volný čas na individuální prohlídku a na oběd (není v ceně). Pokračování autokarem kolem nádherných pláží, v odpoledních hodinách odjezd do přístavu a trajekt zpět na ostrov Ibiza.

Ostrov IBIZA je třetí největší z Baleárských ostrovů, náleží ke Španělsku a nachází se 80 km jihozápadně od ostrova Mallorca. Rozloha ostrova činí 572 km2, ostrov je asi 41 km dlouhý a 22 km široký a úředním jazykem je španělština. Je to významné turisticky atraktivní středisko s mnoha krásnými písčitými plážemi a romantickými zálivy, ideální místo pro rodiny s dětmi ale i vyznavače vodních sportů, a pro množství vyhlášených barů a diskoték si na své přijdou i milovníci zábavy a nočního života. Hlavní město ostrova Eivissa je starobylé městečko s romantickými uličkami, jehož hlavní dominantou je starověká pevnost D´Alt Villa, v zachovalém historickém centru najdete mnoho obchůdků, butiků, barů a restaurací. Příjemná je i procházka kolem přístavu, kde kotví mnoho jachet a světově proslulé jsou místní plážové party a kluby jako Pacha a Space. K poznání ostrova a návštěvy vnitrozemí doporučujeme pronájem auta.

Počasí

Ibiza

24°C Polojasno

×