800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BOSSA PARK

Jen několik minut od dlouhé písčité pláže, v centru letoviska Playa de Bossa. V okolí restaurace, bary, kavárny. Do centra hlavního města Eivissa 3,5 km – pravidelné spojení místními busy nebo taxi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

jen několik minut od dlouhé písčité pláže, v centru letoviska Playa de Bossa. V okolí restaurace, bary, kavárny. Do centra hlavního města Eivissa 3,5 km – pravidelné spojení místními busy nebo taxi.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s klimatizací, telefonem, TV, trezorem (za poplatek), telefonem, koupelnou se soc. zařízením, balkonem.

Vybavení

oblíbený hotelový komplex, pod který patří 2 budovy – Bossa Park a La Noria, recepce, 3 bazény, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar, TV místnost, restaurace, stolní tenis, fi tness, tenis, volejbal. Služby za poplatek: internet, biliár. Pro děti: dětský bazén, programy pro děti.

Stravování

polopenze, all inclusive za příplatek Snídaně: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze formou bufetu, občerstvení během dne, zmrzlina pro děti, místní alkoholické a nealko nápoje 10.30–23.00 hod.

Pláž

300 m od písčité pláže

Náš názor

Oblíbený komplex s dostatkem zábavy po celý den.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ibiza

18°C Skoro jasno

×