800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FIESTA CLUB DON TONI

Tyto hotely jsou ideálním místem pro strávení rodinné dovolené. Nabízejí bohatý animační program a výbornou polohu přímo u nejdelší písečné pláže ostrova Ibiza. Tyto dva hotelové komplexy leží přímo na pláži Playa d’en Bossa v blízkosti nejznámější ibizské diskotéky Space a aquaparku Aquamar, 4 km od hlavního města Ibiza.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tyto dva hotelové komplexy leží přímo na pláži Playa d'en Bossa v blízkosti nejznámější ibizské diskotéky Space a aquaparku Aquamar, 4 km od hlavního města Ibiza.

Vybavení

Club Don Toni se skládá z několika budov, které mají maximálně 4 podlaží, sousední hotel Don Toni má 8 podlaží. Oba komplexy mají vstupní halu s recepcí, venkovní bazény s terasou, lehátky a slunečníky (zdarma), osušky za poplatek, restauraci, bar, bar u bazénu, bar salon a TV místnost. Hosté mohou využívat služby obou komplexů.

Pokoje

Prostorné pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (individuální), stropní ventilátor, telefon, TV/sat., trezor (k pronajmutí), balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo na bazén.

Zábava

Bohaté denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. Pro klienty ubytované v Clubu Don Toni jeden vstup do aquaparku zdarma. Pro klienty hotelu Don Toni jeden vstup zdarma na diskotéku.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Tyto hotely z oblíbeného řetězce Fiesta nabízejí bohatý animační program a výbornou polohu přímo u nejdelší písečné pláže ostrova Ibiza. Hotel Don Toni doporučujeme pro páry, neakceptuje děti do 16 let.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Aerobik, biliár (za poplatek), pétanque, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo. Volný vstup do sousedního sportovního centra Fiesta Land – tenis, basketbal, fotbal, minigolf, paddle (za poplatek sportovní vybavení).

Děti

Dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a dětská postýlka zdarma.

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
- nápoje v průběhu hlavních jídel
- sendviče v barech v průběhu dne mimo hlavní jídla
- alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj v barech (10.00–24.00 hod.)

Zvláštnosti

Hotel Don Toni neakceptuje děti do 16 let.

Karty

VISA, AMEX.

Web

http://www.fiestahotelgroup.com

Handicup

V hotelu Club Don Toni pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu včetně vstupu do bazénu.

Internet

4 počítače s připojením na internet v prostorách recepce za poplatek. WiFi v prostorách recepce za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Ibiza

24°C Polojasno

×